Parní čistič ETA 1264 90000 Aquabelo [recenze]

5
Aktualizováno

Pokud poprvé při úklidu vyzkoušíte páru bez použití chemických prostředků, asi už se k hadru jen tak nevrátíte. Pára domácnost snadno zbaví skvrn, nečistot a mastnoty. Čištění pomocí páry je výkonné a po úklidu nezůstanou bakterie. A je asi jedno, zda zvolíte parní kachnu, mop nebo multifunkční parní čistič. Parní čištění ETA 1264 90000 Aquabelo je rychlý, jednoduchý a levný způsob úklidu.

eta

Parní čištění

Parní čistič kombinuje horkou páru a tlak. Pára zaschlé špíně, mastnotě i vodnímu kameni naruší strukturu a snadněji jej odstraní. S pomocí parního čističe ušetříte za přípravky na čištění. Špinavý povrch postačí jen napařit a pak klasickou kuchyňskou utěrkou setřít. První úklid je sice náročnější než odstraníte starou a zažranou špínu. Později to ale opravdu lze i bez čisticích prostředků, rychle, snadno, šetrně a účinně. Parní čištění je pohodlný a především zdravotně nezávadný způsob úklidu. S parními čističi odstraníte bakterie, plísně, jiné parazity a chemické látky, které mohou být příčinou onemocnění kůže a dýchacích cest. Použití páry je jedním z nejhygieničtějších a nejúčinnějších způsobů úklidu.

Parní čistič ETA 1264 90000 Aquabelo

Parní čistič ETA 1264 90000 Aquabelo

Pára se vytváří při 100 °C v nádobce na horkou vodu, bez potřeby chemických přípravků, nebezpečných pro zdraví. To je ideální pro alergiky a děti. Chřipkový virus přežije 48 a více hodin mimo tělo. Najdete jej na rukojetích dveří i podlaze. Pára jej zabije při prvním kontaktu. Pára je dezinfekční prostředek, který eliminuje až 99 % bakterií. Navíc jde o velmi ekologický a hypoalergenní čisticí prostředek bez negativního dopadu na vaše děti a jejich zdraví.

Parní čistič ETA 1264 90000 Aquabelo – zkušenosti a recenze

Vyčistíte tak troubu, varnou desku i kuchyňskou linku od mastnoty a špinavého povlaku, v koupelně odstraníte zbytky mýdla a vyčistíte mezery mezi dlaždičkami i WC. Z textilií odstraníte zápach kouře, kuchyňské i zvířecí pachy, viry a bakterie. Účinně vyčistíte i čalouněné potahy, koberce, podlahy, keramické i dřevěné povrchy, mramor i sklo. Flexibilní prodlužovací hadice dosáhne i na méně přístupná místa a nástavce vám pomohou vyčistit opravdu vše. Čištění a celkový úklid je díky páře rychlý a zabere vám jen pár minut. Horká pára zabraňuje víření prachu, likviduje alergeny i pach a proto ji doporučujeme.

Nepřehlédněte:  Pračka LG F72J5HY3W: recenze

 

Parní čistič ETA 1264 90000 Aquabelo [recenze]
3.7 (73.33%) 3 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo