Parusan šampon [recenze]

8
Aktualizováno

Šampon Parusan je určený primárně ženám, které mají problémy s růstem vlasů. Parusan Stimulátor šampon umí podpořit a zrychlit růst ženských vlasů.

Při pravidelném používání dosáhnete viditelných výsledků. Efektivně působí na těch správných místech. Působí primárně na spodní část vlasů v oblasti těsně nad pokožkou hlavy. Aktivní a prospěšné látky se dostávají ještě mnohem hlouběji do vlasových cibulek. Stimulace je zde důležitá.

Parusan Stimulátor šampon

Nejdůležitější je trojice látek, které pomáhají ženám zkvalitnit vlasy:

 • Biotin
 • L-Arginin
 • Vitamín E

Parusan Stimulátor šampon pomáhá proti:

 • vypadávání vlasů
 • na pomalu rostoucí vlasy
 • na výrazné řídnutí vlasů

Parusan šampon díky svému složení dokáže zmírnit, nebo zastavit výrazné vypadávání vlasů. Zamezí tomu, aby se problém zhoršoval. Dokáže zajistit nápravu aktuálního stavu. Látky obsažené v šamponu podporují růst vlasů, dochází ke zrychlení růstu vlasů stávajících a začínají růst i vlasy nové.

vlasy

Pro koho je šampon vhodný

Parusan není vhodné používat v případech, kdy pokožka hlavy není zcela zdravá. Pokud žena trpí kožními problémy na hlavě a má zde výrazné poškození pokožky. Použití šamponu může být bolestivé vzhledem k pálení a podráždění. Může dojít k tomu, že se dané problémy ještě zhorší.

Kdy Parusan Stimulátor šampon zabírá

Šampon sice nevyřeší prvotní příčinu, ale řeší důsledek a napomáhá uvést krásu ženských vlasů do normálu. Dokáže pomoci při problémech spojených s hormonálními změnami, které mohou růst vlasů zpomalit nebo způsobit celkové vypadávání vlasů. Jde o těhotenství i menopauzu. Poruchy štítné žlázy nebo užívání léků na vysoký krevní tlak.

 • stres
 • škodlivé vlivy prostředí
 • nekvalitní strava
 • hormonální změny
 • těhotenství i menopauza
 • poruchy štítné žlázy
Nepřehlédněte:  Epilace - recenze a zkušenosti

Použití šamponu je snadné

Parusan šampon se používá stejně, jako klasický šampon. Nanáší se na mokré vlasy, je třeba jej co nejvíce napěnit a vmasírovat do vlasů i vlasové pokožky. Důležitá je důslednost. Pak nechte šampón působit 2 až 3 minuty. Pak je nutné šampon z vlasů důkladně vymýt a ještě je opláchnout vlažnou vodou. Je vhodný i pro každodenní použití. Jakmile se stav vlasů zlepší, můžete jej kombinovat s běžným šamponem a střídat je. Použití 2x do týdne zajistí dobý stav vlasů.

Parusan Stimulátor šampon

Parusan Stimulátor šampon

Parusan šampon lze koupit v lékárnách klasických i internetových. Je zdravotně nezávadný a dokáže pomáhat, pokud se problémy s vlasy objeví. Cena není vysoká a stojí za vyzkoušení. Cena za jedno balení 200 mililitrů se pohybuje v závislosti na konkrétním prodejci od 250 do 300 korun. K aplikaci na jedno mytá hlavy není potřeba používat velké množství. Určitě jej doporučujeme vyzkoušet. Mnoho klientek je s ním spokojeno.

A jak jste s Parusan Stimulátor šamponem spokojeni Vy?

Máte vlastní zkušenost s Parusan Stimulátor šampon?

Podělte se o to s ostatními.

Parusan šampon [recenze]
2.9 (58.22%) 45 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo