Perfect Money půjčka

0

V poslední době se stali velmi oblíbenými úvěry půjčky, které si můžete sjednat nejen přes internet, ale také přes SMS. Jedná se o formu tzv. finské půjčky, kterou k nám přinesla firma Ferratum.

Perfect MoneyJednou z českých nebankovních společností, u které si můžete peníze tímto způsobem půjčit je firma Perfect Money. Podívejme se, co nabízí, jaké má podmínky a jaké úroky za půjčení peněz touto formou zaplatíte.

Rychlé půjčky nabízí také Japonská online půjčka >>

Perfect Money půjčuje novým klientům částku pouze 2 000 Kč a to krátkodobě. Můžete si vybrat ze tří různých období splatnosti a to:

 • 7 dní
 • 14 dní
  21 dní

Čím kratší období splatnosti, tím méně za půjčku zaplatíte. Nejnižší úrokové sazby jsou tedy v případě extra rychlé půjčky, kdy je splatnost pouze 7 dní. V takovém případě zaplatíte poplatky 10 % z půjčené částky.

Jak už bylo řečeno, noví klienti si mohou půjčit sumu maximálně 2000 Kč.

Pokud si však u Perfect Money zažádáte o půjčku znovu, můžete si při druhé žádosti půjčit až 3000 Kč. Po splacení této druhé půjčky vám pak půjčí Perfect Money maximum co nabízí a to je 5000 Kč.

Podmínky a požadavky

Protože se jedná o nebankovní společnost a ne banku, jsou zde podmínky minimální a úvěr si může zažádat takřka každý. Jediné, co je ke sjednání úvěru potřeba je občanský průkaz, kterým doložíte vaši totožnosti.

 • Nenahlíží do registrů
 • Nevyžadují potvrzení příjmů
 • Žádný poplatek předem

Peníze od Perfect Money získáte ihned poté, co jim odešlete vyplněné dokumenty a smlouvu. Tu si musíte doma vytisknout a podepsat. V případě, že nemáte tiskárnu, vám tato společnost vše potřebné vytiskne a odešle, vy pak doklady jen podepíšete a odešlete nazpět. Peníze jsou pak převedeny zrychleným bankovním převodem na vaše bankovní konto.

Nepřehlédněte:  Andělská půjčka
7 komentářů
 1. […] však i české firmy, mezi něž patří například půjčka Perfect Money anebo Click Credit. Právě Click Credit je tou společností, o které se dnes budeme vlastně […]

 2. […] zda se jedná o podvod, anebo Perfect money půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a […]

 3. spokojenost. fakt mi dali první půjčku zadarmo. fakticky to tak bylo. Něco jsem podědila, teď už půjčku potřebovat snad nebudu :-). Uvidíme.

 4. Já jsem půjčku využil i opakovaně a byl jsem spokojený. Zde by si mohli vzít vzor i ostatní společnosti. Včas připomenou datum splatnosti, je to diskrétní, nebombardují mě telefonáty a dopisy atd. Fakt jsem byl spokojen a půjčku určo někdy zas asi využiju. Zdaaar

  • Ale jo, pujcku jsem využila a byla mi rychle vyplacena. Byla to moje zachrana.. Zaměstnavatelé plati pozdě no :-(((

 5. Jsou to podvodníci

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password