Perle Bleue recenze

0

perle bleue recenzeTajemný přípravek, který má vyhladit vrásky. Zázračný krém, který pomůže dodat pleti ztracenou svěžest a vitalitu? Nebo jen předražené placebo, před nímž je třeba hlasitě varovat?

Informace, které jsou dostupné na českém internetu, hovoří celkem jasně. Legendární propagátor Perle Bleue profesor Howard vůbec neexistuje, tím pádem se nedá ani počítat s tím, že by přípravek fungoval.

Když si přečtete ohlasy uživatelů v diskuzích, budete mít zřetelnou představu, o čem vlastně tento „zázračný krém“ je.

Není určen jen na vrásky na čele nebo pod očima

Perle Bleue má být tím, čemu se nejen ve sportovní terminologii říká dokonalý univerzál. Podle výrobce je určen nejen na vrásky na čele nebo pod očima, ale i na ty okolo úst, na šíji či bradě.

Viditelné změny se mají objevit nejpozději za měsíc, stačí jen jedno vmasírování krému večer před spaním. Jistě, tento krém obsahuje makadamiový olej, který rozhodně pleť trochu zpevní, je také doslova „štítem“ proti mrazu nebo prudkým slunečním paprskům.

Dalšími složkami je výtažek z medonosné rostliny trnovníku akátu a sněžná řasa, která údajně roste na úpatí Alp. Výtažek z akácie senegalské a šafránu zlatého se nedá přímo ověřit, buďme proto spíše trochu nedůvěřiví.

Pokud totiž nebude krém vůbec účinkovat, údajně máte až šedesát dnů na vrácení zboží – a samozřejmě i nárok na plné vrácení částky, kterou jste zaplatili.

Jistě nemusíme dodávat, že tohle není pravda ani v nejmenším, jde o podvodný produkt. V obchodních podmínkách totiž chybí to nejdůležitější – adresa distributora.

Ten je totiž bez jediné přímé pobočky v celé EU, takže jistě netřeba cokoliv dodávat. 1400 korun za malou lahvičku s krémem, není to trochu moc? Samozřejmě, že ano…

Nepřehlédněte:  Prášky na hubnutí Meridia

Nejde o žádný zázrak, nicméně – přinejmenším by vám neměl uškodit – je totiž určitě na přírodní bázi. Jde o další klasiku na trhu, jemuž vévodí klamavá reklama. Nenechte se proto opít rohlíkem, léčba vrásek je běh na dlouhou trať a skutečné umění.

Máte s přípravkem Perle Bleue zkušenosti? Přidejte vaše recenze a hodnocení do diskuze

7 komentářů
  1. Tak jsem na to též skočil,před chvílí dodáno,jedna malá krabička,50 ml,objednány dvě,,,,ampulky, lopatička na míchání,Není to pravda,.Zaplaceno 1694 kč .Za krabičku (jednu).Žádná adresa,,není možnost reklamace.J.H.

  2. Podvod! Český profesor Záruba :-) ….. nebo také prof. Raphael Joubert a těch profesorů ještě je , v každé zemi ten jejich …..SINDY má pravdu !

  3. Je to naprostý podvod. V Německu se údajný profesor jmenuje Harold Meissner, v Bulharsku Dimitrov. Přitom fotografie jsou ve všech jazykových mutacích ve všech zemích naprosto stejné. Když zadáte jméno „profesora“ do vyhledávače, tak je slavný profesor naprosto nedohledatelný. Prostě podvod na mezinárodní úrovni. Kromě toho, když si jednou objednáte, posílají Vám dál balíčky za 3.680 Kč přestože jste si nic neobjednali.

  4. Dobrý den, S krémy Perle Bleue jsem neměla žádný problém. Používám je už skoro 2 roky a mohu je doporučit, výsledek je viditelný již po několika dnech, Monika Nová

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password