Petr Havlíček léčitel

3
Aktualizováno

Znáte také nějakého léčitele ve svém okolí? Jistě, v posledních letech se jich vyrojilo poměrně dost.

Ne vždy jde o úspěšné osobnosti, v některých případech je léčitelem doslova a do písmene šarlatán, který vyžaduje značně vysoké platby a má svou stálou a velmi naivní klientelu.

Do jaké skupiny patří Petr Havlíček?

Práce podložená léty zkušeností, spolupráce s profesionály

masaze-petr-havlicek Petr Havlíček je bezesporu člověkem na svém místě. Spolupracuje i s velmi úspěšnou stájí prostějovských tenistů, kteří slaví úspěchy po celém světě, stejně jako s fotbalovým týmem Sigmy Olomouc nebo zlínskými hokejisty.

Má zkušenosti i s péčí o profesionální vojáky nebo i válečné veterány. Reflexní terapie a masáže jsou tedy v tomto případě podložené léty zkušeností a praxe. „Ordinaci“ má Petr Havlíček v jihomoravském Uničově.

Zabývá se nejen klasickou masáží, ale také reflexní terapií, pomocí které určí často i diagnostiku některých onemocnění.

Přínosem je pro pacienty, kteří trpí bolestmi trojklanného nervu nebo bolestmi zad, či dokonce Chrohnovou chorobou. Jak je to s ohodnocením práce?

Petr Havlíček si stabilně účtuje tři sta korun za hodinu, bez přihlédnutí k tomu, s jakým typem pacienta má zrovna tu čest.

Mezi další věci, kterými se Petr Havlíček zabývá, patří třeba zábaly bahnem z Mrtvého moře, léčebná procedura, jež má své dlouholeté úspěchy.

Stahuje póry, obnoví pokožku, má dobrý účinek i na lupénku nebo revma. Cena je poměrně příznivá, za dvě hodiny masáže zaplatíte 680 korun.

Velmi důležitá je také aromaterapie, delikátní práce, která využívá léčivé oleje a silice v kombinaci s profesionální masáží.

Dopřát si tak můžete celou řadu různých masáží, Petr Havlíček pracuje v oboru již od roku 2003, kdy získal oficiální oprávnění provozovat podobnou živnost. O dlouholeté zkušenosti tak rozhodně není nouze.

Nepřehlédněte:  Vasky: recenze
VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo