Petr Havlíček léčitel

0

Znáte také nějakého léčitele ve svém okolí? Jistě, v posledních letech se jich vyrojilo poměrně dost.

Ne vždy jde o úspěšné osobnosti, v některých případech je léčitelem doslova a do písmene šarlatán, který vyžaduje značně vysoké platby a má svou stálou a velmi naivní klientelu.

Do jaké skupiny patří Petr Havlíček?

Práce podložená léty zkušeností, spolupráce s profesionály

masaze-petr-havlicekPetr Havlíček je bezesporu člověkem na svém místě. Spolupracuje i s velmi úspěšnou stájí prostějovských tenistů, kteří slaví úspěchy po celém světě, stejně jako s fotbalovým týmem Sigmy Olomouc nebo zlínskými hokejisty.

Má zkušenosti i s péčí o profesionální vojáky nebo i válečné veterány. Reflexní terapie a masáže jsou tedy v tomto případě podložené léty zkušeností a praxe. „Ordinaci“ má Petr Havlíček v jihomoravském Uničově.

Zabývá se nejen klasickou masáží, ale také reflexní terapií, pomocí které určí často i diagnostiku některých onemocnění.

Přínosem je pro pacienty, kteří trpí bolestmi trojklanného nervu nebo bolestmi zad, či dokonce Chrohnovou chorobou. Jak je to s ohodnocením práce?

Petr Havlíček si stabilně účtuje tři sta korun za hodinu, bez přihlédnutí k tomu, s jakým typem pacienta má zrovna tu čest.

Mezi další věci, kterými se Petr Havlíček zabývá, patří třeba zábaly bahnem z Mrtvého moře, léčebná procedura, jež má své dlouholeté úspěchy.

Stahuje póry, obnoví pokožku, má dobrý účinek i na lupénku nebo revma. Cena je poměrně příznivá, za dvě hodiny masáže zaplatíte 680 korun.

Velmi důležitá je také aromaterapie, delikátní práce, která využívá léčivé oleje a silice v kombinaci s profesionální masáží.

Dopřát si tak můžete celou řadu různých masáží, Petr Havlíček pracuje v oboru již od roku 2003, kdy získal oficiální oprávnění provozovat podobnou živnost. O dlouholeté zkušenosti tak rozhodně není nouze.

Nepřehlédněte:  Kvalitní slivovice: Panák na zdraví rozhodně neuškodí

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo