PGC 500 TM Complex recenze

0

cambogia-pgc500-tm-complex-recenzeSnížení apetitu, což už brzy vynese efekt v podobě zhubnutí pár kil navíc. PGC500 ™ Complex znamená příslib bleskového hubnutí, na což samozřejmě každý rád slyší. Kdo by nechtěl být štíhlejší?

Až polovina Čechů je ohrožena nadváhou či dokonce obezitou, BMI nad 25 s sebou nese zdravotní rizika a v neposlední řadě – štíhlejší tělo znamená lepší sebevědomí. Jsou tyto pilulky ale skutečně takovým zázrakem?

Naše recenze PGC 500 – balení kapslí PGC500 za vysokou cenu

PGC500 ™ Complex vyjde na zhruba tisíc korun, pořídit si můžete balení šedesáti kapslí. Objednávka bude na dobírku, dočkáte se nejvýše do tří pracovních dnů – a máte dalších třicet dnů na vrácení zboží, pokud nebudete spokojeni.

Denní dávka tak vyjde na zhruba šestnáct korun, výrobek začne účinkovat podle producenta prakticky okamžitě, zájemci se dočkají hubnutí už během prvních několika dnů.

Zní to skoro zázračně, že? Reference uživatelů na oficiálním webu také hovoří jasnou řečí, tohle prostě má fungovat.

Nepřehlédněte:  Garcinia cambogia

Navíc, PGC500 ™ Complex užívá údajně řada známých celebrit, jako například Demi Moore, Scarlett Johansson či Brad Pitt. Tato reklama je samozřejmě více než žádoucí, ale o kvalitě produktu se v tomto směru nedozvíte nic.

Kyselina hydroxycitrónová, co to je?

Tou zázračnou látkou, která má omezovat chuť k jídlu a současně rozpouštět i „zlý“ cholesterol v cévách, je takzvaná kyselina hydroxycitrónová.

Zajímavá novinka (alespoň v evropském měřítku), která skutečně má jistý účinek. Je prokázané, že zabraňuje jednoduchým cukrům přijatým v potravě, aby se přidaly ke stávající tukové vrstvě a také omezuje chuť k jídlu. Ale není hubnutí jako hubnutí. Jistě dobře víte, že bez cvičení a změny jídelníčku to stejně vůbec nepůjde.

A je také třeba k produktu přistupovat kriticky. Jistě, částečně pomoci může. Ale nejde o žádnou spásnou pilulku, kterou spolknete a kila začnou mizet jako mávnutím kouzelného proutku. Změnit musíte celý životní styl.

6 komentářů
 1. Reply
  miru 2018/05/31 at 15.02

  .. prosím, jak užívat?

 2. Reply
  Michal 2018/03/04 at 1.15

  Opět jen vytahují z lidí peníze měl užíval jsem je to opravdu na hovno. Nefunguje.!

 3. Reply
  Martin 2017/11/02 at 16.54

  Lidi, vy jste asi všichni blázni. Už jste v životě něco dostali zadarmo? Všechno si musíte odmakat. Dokud si to neuvědomíte, tak budete pořád špekatý. Vím, že to není jednoduché, ale je to asi jediná cesta jak se těch prokletých špeků zbavit. ZMĚNA DOSAVADNÍHO ŽIVOTNÍHO STYLU. vím o čem mluvím sám jsem měl před 2 roky 170 kg. Teď mám 109 kg. Žádná pilulka mi nepomohla, bylo to dva roky odříkání a dřiny.

 4. Reply
  Barbora 2017/10/11 at 12.01

  Tento produkt mě velice zklamal. Užívala jsem ho 3 týdny a vůběc žádné změny. K tomu jsem tedy chodila cvičit a upravila jídelníček zhubla jsem cca 1 kg, ale určitě díky jiným věcem než je tento produkt. Žádala jsem vrácení peněz, ale jak jinak, než že mou žádost zamítli a dále už mi ani neodepsali. Nedoporučuji.

 5. Reply
  AiLy 2017/08/03 at 20.11

  Dnes som kupila PGC500 ™ Complex uvidim za mesiac :)

 6. Reply
  Květuše 2017/07/08 at 2.11

  Dobrý den chtěla bych se optat je opravdu účiní ? a nepokazim si něco v těle?

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo