Triangl půjčka [recenze]

0
Aktualizováno

V posledních letech se na českém trhu objevili noví poskytovatelé nebankovních půjček. Některé mají jepičí život, ale jiné si stojí na trhu poněkud obstojně. Triangl půjčka je jednou z těch stálic, která stále funguje právě díky produktu, který byl dobře nastaven.

Poskytovatelé nebankovních půjček – Triangl půjčky

Triangl půjčka nabízí akciová společnost Český Triangl, která původně nabízela pouze spotřební úvěry a na českém trhu funguje více než deset let. Po čase začala nabízet také Triangl půjčky, klasické nebankovní úvěry, které mají dost z bankovních, ale především nebankovních půjček.

Hodnocení půjčky: vzhledem k vlastnostem není Triangl půjčka dost žádanou.

Vlastnosti Triangl půjčky

Triangl půjčka není zájemci tolik vyhledávána, protože zcela neodpovídá požadavkům a přáním žadatelů, kteří vyhledávají klasické nebankovní půjčky. U Triangl půjčky například není možné prodloužit splatnost, což může pro mnoho lidí znamenat velký problém, protože ihned po vypršení splatnosti Triangl Triangl půjčka půjčky, následuje penále za prodlení. Co je ale hlavní kámen úrazu, proč Triangl půjčka není tak často vyhledávána, je to, že se poskytuje jedině při doložení příjmu (pestrá nabídka půjček bez ručitele a doložení příjmů). Ne všichni mohou vlastní příjem doložit, nebo chtějí. A tak právě kvůli tomu ztrácí na atraktivitě.

Co umí Triangl půjčka?

Naštěstí se žadatel neprověřuje v registru dlužníků a Triangl půjčka je také bez ručitele. Výhodou je určitě rychlá půjčka bez ručitele, která je bezúčelná a to od deseti tisíc do částky až padesáti tisíc korun. U Triangl půjčky je možnost sjednat pojištění za neschopnost splácet, což se dost podobá právě bankovním půjčkám, které v dnešní době tuto možnost nabízí běžně.

Triangl půjčka a její nevýhody

Jak už bylo uvedeno, aby mohl žadatel o půjčku žádat s tím, že mu poskytnuta bude, je potřeba doložit příjem. To však není vždy možné. Navíc nový klient nezíská vyšší půjčku, než je deset tisíc korun. Triangl půjčku je možno předčasně splatit, ale bohužel se účtované úroky neodečítají, takže není ani až tak vhodné celou půjčku doplatit dříve.

Nepřehlédněte:  Zaimo půjčka recenze

Podmínky půjčky

Jestliže žadatel chce o Triangl půjčku zažádat, musí být starší osmnácti let, ale mladší šedesáti let. Dále je potřeba, aby žadatel o Triangl půjčku byl, žil a pracoval na území České republiky, podobně jako mít sjednaný bankovní účet v kterékoli bance ČR.

Triangl půjčka není nijak zvlášť oslnivá a zajímavá. Proto také se v nabídce nebankovních půjček ztrácí a společnosti prosperuje zejména proto, že nabízí spotřební úvěry. Samotná Triangl půjčka však není ničím, co by mělo být v kurzu. Podmínky sjednání jako v bance, ale nevýhody klasických nebankovních půjček je spojení dost nešťastné.

VAŠE HODNOCENÍ

2 komentáře
  1. Predtim to byla splatkovka a ted pujcujou rovnou.

  2. Jediná firma, která má u menších hotovostních půjček opravdu seriózní podmínky a velmi přijatelný úrok! Doporučuji!

    Zanechte své hodnocení nebo dotaz

    Register New Account
    Obnovit heslo