Příslušenství pro Apple

-1
Aktualizováno

apple-prislusenstvi Stále více uživatelů přechází ze zařízení s operačním systémem Windows či Android na zařízení od výrobce Apple s operačním systémem iOS. Zařízení od Apple mají snad jen výhody, jedinou nevýhodou bývá vyšší cena.

Kdo ovšem jednou iPhone, iPad nebo počítat či notebook Mac vyzkouší, už se pravděpodobně nevrátí k Androidu či jinému OS.

Právě z toho důvodu se na trhu objevuje mnohem více doplňků a Apple příslušenství. Nemusí jít jen o nabíječky či sluchátka, která jsou téměř nezbytná. Přímo na mobily od Apple dnes seženete stovky obalů a krytů, stojany a držáky či selfie tyče.

V dnešní recenzi se proto podíváme na TOP prodejce doplňků a příslušenství pro Apple, kterým je internetový obchod AppleKing.cz.

Nejdůležitější příslušenství pro iPhone

Jedním z nejvyhledávanějších produktů souvisejících se smartphony iPhone jsou nabíječky, konektory, redukce či adaptéry.

Jistě znáte situace, kdy se vám na cestách či v jiné situaci ztratí nabíječky nebo propojovací kabel mezi iOS zařízeními.

Právě tyhle kabely totiž patří mezi nejnakupovanější zboží mezi příslušenstvím pro Apple.

Synchronizační kabel vám umožní propojit váš iPhone, iPad či Macbook a díky tomu lze všechna zařízení nabíjet jen přes jednu nabíječku (ostatní nabíjíte kabelem z Macbooku).

Velký zájem je také o kryty a pouzdra na mobily od Apple. Na českém trhu existuje jen velmi málo prodejců, kteří nabízí tyhle kryty na verze snad všech iPhonů.

Obchod AppleKing.cz je právě jedním z těchto prodejců. Vyberete si zde tak doplňky i pro starší modely, které už často ani nejsou jinde na trhu k dostání.

Mezi oblíbené kryty na iPhone patří například voděodolné pouzdro či „Army“ kryt, který slouží jako ochrana pro váš iPhone.

Nepřehlédněte:  Selfie tyče - srovnání

Příslušenství pro chytré hodinky od Apple

apple-watch-chytre-hodinky Posledním trendem mezi produkty od Apple patří jejich chytré hodinky Apple Watch.

Tato zařízení dokáží kromě propojení s vaším mobilem (což znamená např. upozornění na hovory či SMS), také měřit kroky, měření tepu a mnoho dalších funkcí pro zlepšení vašeho fitness života.

Díky mnoha aplikacím na Apple Store z nich můžete udělat účinný nástroj, který vám pomůže při sportu či hubnutí.

Samotné hodinky na e-shopu AppleKing.cz sice nekoupíte, ovšem najdete tam všechny ostatní doplňky, které se vám můžou hodit. Mezi nejoblíbenější produkty z příslušenství pro Apple Watch patří řemínky a hned potom dokovací stanice, kde můžete nabíjet váš iPhone i Apple Watch.

Pokud potřebujete pouze náhradní řemínek na Apple Watch, potom bychom vám doporučili zvolit nejlevnější silikonový řemínek.

V případě, že však hledáte kvalitnější nebo luxusnější doplněk, můžeme doporučit například kožený řemínek či ocelové řemínky ve stříbrné či zlaté barvě.

Hodnocení obchodu AppleKing.cz

Hodnocení zákazníků, kteří nakoupili v e-shopu Appleking.cz je velmi dobré, vlastně vynikající. Téměř všichni ze zákazníků by nákup doporučili svým známým, negativních zkušeností je opravdu jen minimum.

Lidé si chválí především širokou nabídku, rychlou dobu dodání a skvělou komunikaci ze strany prodejce. Za náš tedy můžeme AppleKing.cz a jejich příslušenství rozhodně doporučit.

A co vy? Máte zkušenosti s nákupem na AppleKing.cz? Přidejte vaše recenze, hodnocení a zkušenosti dolů do diskuze

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo