Prodietix [recenze]

0
Aktualizováno

Původně francouzský model diety, podle nějž se dá údajně zaručeně zhubnout.

Systém založený na příjmu kvalitních proteinů, díky němuž se při aktivním hubnutí nebude ztrácet ani gram svalové hmoty.

Celkem tři fáze, tři týdny a 63 porcí jídla, tak je tomu u nejnižší kategorie (pokud chcete zhubnout jen pár kilo), ale dočkáte se i možnosti držet dietu Prodietix 12 týdnů a sníst tak celkem 252 porcí jídla.

Jak dieta vlastně funguje?

proteinova-dieta-recenze Prodietix je postaven na přísném řádu, který se musí pevně dodržovat – bude to chtít v každém případě pořádnou porci úsilí a vůle.

Vyberete si věk, výšku a své osobní cíle

Online kalkulačka Prodietix umožní vypočítat program, který by vám seděl přesně na míru, jen pomocí několika málo biometrických údajů. Záleží, jaký máte osobní cíl.

Někdo chce zhubnout dvacet kilogramů, jinému zase k spokojenosti postačí, když přijde řádově jen o několik kilo a zlepší si sebevědomí.

Proteinová dieta, mezi které patří i Prodietix, je založena na vyšším příjmu bílkovin, než je obvyklé. Zatímco běžná redukční dieta (nebo také obecně vyvážená strava) obsahuje zhruba třicetiprocentní podíl bílkovin a tuků, u proteinové diety se běžně uvádí podíl bílkovin až k šedesáti procentům.

prodietix-recenze Tuků je zde skutečně poskrovnu, zhruba patnáct procent. Systém funguje na principu ketózy, kdy se štěpí tukové tkáně a dochází k úbytku tuku – nejen toho „na bocích“, ale také uvnitř orgánů a cév, kde může být potenciálně nebezpečný.

Ale pozor, zvýšený příjem bílkovin má samozřejmě i svá rizika. Dobře proto zvažte, jestli je podobná dieta pro vaše tělo opravdu vhodná, nejlépe se poraďte s ošetřujícím lékařem.

Nepřehlédněte:  Gratorama [recenze]

Vysoké dávky bílkovin například nejsou vůbec ideální pro ty, kteří nemají tak úplně v pořádku ledviny a játra. Hrozí také onemocnění tlustého střeva, trávení bílkovin obecně zatěžuje organismus více odpadními látkami.

Pokud patříte mezi aktivní sportovce, postačí vám příjem bílkovin zhruba 1,5 gramu na kilogram hmotnosti. Většina populace by však měla mít zhruba polovinu této dávky, spodní hranice doporučovaná odborníky je půl gramu na kg váhy.

Máte s dietou Prodietix zkušenosti? Napište nám svoji recenzi či hodnocení do diskuze

VAŠE HODNOCENÍ

3 Comments
  1. Hmm, mne prisla Z4 na zaciatku januara tiez a uplne v pohode, zabalene to bolo klasicky. Podla mna islo skor o chybu kuriera.. staci si precitat na nete ako sa kuriery spravaju k balikom dost casto. Kazdopadne ja som dostala odporuceny prave tento program od znamej, ktora schudla naozaj dost. Aj ked som produkty objednala uz v januari, pustam sa do toho az zajtra, no tesim sa a uvidime co to da.

    • Diety už volají s jinými názvy jako M, S a pod. Který konkrétní program z toho je Z? Rada bych otestovala, děkuji.

  2. Dobrý deň, velmi zla skusenost-prvá obj. na celý program Z4-prišla mi veľká krabica, v ktorej boli nahádzané sáčky bez rozdelenia-vôbec to nezodpovedá tomu, čo majú v reklame. Len dúfam, že to bude fungovať. Zatiaľ to nikomu neodporúčam-budem to triediť asi pol dňa. Veľmi by ma zaujímalo či to niekto z Francúzska vie /ak to vôbec je odtiaľ/ ako to posielajú.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo