ProHormony recenze

2
Aktualizováno

Látky, které pomohou nejen začínajícím kulturistům. Takzvané prohormony jsou sice legálními, ale dostupné budou na americkém kontinentu pouze na lékařský předpis.

Volně prodejné byly v USA až do roku 2004, u nás si je můžete pořídit třeba ve specializovaných obchodech. Jde o doplněk stravy, jehož složky se běžně vyskytují v přírodě – profesionální sportovci je ale užívat nesmí, protože by byli jistě brzy nařčeni z podvádění při dopingových kontrolách.

prohormony-zkusenosti

Po stránce chemické struktury jsou prohormony hodně složité, například 1,4 – Androstadiene-3 a podobně, existuje mnoho jejich variací. Pojďme si proto říci trochu více o celé této problematice…

Efektivní růst svalové hmoty, nejde přitom o anabolické steroidy

Rychlý úbytek tuku, nástroj pro nabrání síly a svalové hmoty. Oproti anabolickým steroidům méně zatěžují tělo a jsou v evropském měřítku zcela legální.

Prohormony začaly být hodně populární začátek devadesátých let zejména v USA, právě odtud jsou ty nejlepší dnešní výrobky z daného sortimentu.

Pokud s nimi ale chcete začít, musíte co nejdříve upravit jídelníček. Příjem bílkovin by měl činit zhruba dva a půl až tři gramy na kilogram hmotnosti. Více vajec, ale i masa nebo tvarohu, proteinové koktejly také nijak neuškodí.

Prohormony navyšují syntézu proteinů, podstatná porce z nich pak bude přímo využita na stavbu svalové hmoty.

prohormony-recenze Slouží také jako energetická vzpruha v posilovně, vždy je však zapotřebí si dobře propočítat a promyslet celý cyklus, po němž narostou svaly a ubyde tělesný tuk.

Běžně si je můžete ve specializovaných prodejnách zakoupit ve formě kapslí, ačkoliv cena je poměrně vysoká (alespoň ve srovnání s jinými potravinovými doplňky).

Jedna dávka může přijít i na třicet a více korun, ovšem efekt je prakticky okamžitý a vynaložené částky jistě nebudete litovat.

Nepřehlédněte:  Recti Stop na hemeroidy [recenze]

Další zkušenosti a diskuze:

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo