Prostaplast náplasti recenze

0
Aktualizováno

Problémy s prostatou má u nás stále více lidí a není proto divu, že se snaží najít řešení ať už v podobě léků či různých jiných přípravků a prostředků.

Právě této poptávky využívají různé firmy, které se snaží prodejem více či méně funkčních přípravků vydělat na problémech s prostatou. Jedním z takových případů je také prodejce, který nabízí náplasti Prostaplast.

Informace o náplastech najdete třeba na adrese http://www.prostaplast.com/cz_Official_k5/m/. I my jsme se tam podívali abychom zjistili, jak moc účinné mohou být náplasti Prostaplast a zda tam nehrozí riziko, že jde opět o nějaký z podvodů.

prostaplast-naplasti-recenze

Bohužel už jen první pohled na stránku a produkty Prostaplast stačil, abychom zjistili, že tu něco neklape.

Urologické náplasti Prostaplast mají fungovat díky účinkům čínské medicíny, které zajišťuje vyřešení problémů s prostatou.

Stránka ovšem nepůsobí vůbec důvěryhodně, naopak vypadá jako klasická prodejní stránka produktů a šmejdů, které nefungují.

Poslední takový šmejd, o kterém jsme psali je například Hallu Forte, o čemž si můžete přečíst zde.

Je Prostaplast podvod?

K tomu, že budou účinky Prostaplast náplastí sporné a možná dokonce vůbec neexistují nás vede několik věcí. Jednak jde o neuvěřitelné příběhy zákazníků. Ty sice mohou působit důvěryhodně, ale většinou jsou tohle falešné recenze, které vytváří sám prodejce.

Nepřehlédněte:  Detoxikační náplasti

Dalším důvodem je nedostatek kontaktních údajů a sporné obchodní podmínky. Vy sice máte nárok na vrácení peněz, ale pouze v případě, že náplasti vůbec nerozbalíte a celé balení tak zůstane nepoškozené.

Slevy objednávky je dalším znakem podvodů. Zde je sleva sice nižší, ovšem jako lákadlo určitě funguje. Původní cena 1 300 Kč byla snížena, takže za balení zaplatíte „pouhých 1000 Kč“. Kdyby přípravek fungoval, byla by cena možná slušná, ovšem kdo chce dnes utratit 1000 Kč za něco, co nefunguje?

 

VAŠE HODNOCENÍ

18 Comments
 1. Náplasť je vraj možné nechať pôsobiť 3 dni. Jedine v smetnom koši. Po 3-4 hodinách náplasť odpadne.
  Nemá to ani placebo efekt. Je to vhodné akurát na prečistenie nosa. Smrdí to tak, že neprestanete kýchať. Jediný prípravok, ktorý skutočne zabral je Prostamol Uno.

  • tebe uz asi tiez dziga v bedni.ani skurveny prostaplast neucinkuje a naplast vydrzi max 5-6 hodin potom si ho mozes nalepit tak na okno,UCINOK ZIADNY a prostamol uno je to iste,sak si mysli dalej ze to ucinkuje

   • Jestli to byla odpověď na můj komentář, tak nevím, jsi to vůbec dočetl a pochopil, když už si teda tykáme.
    Miluše

    • Nevím Miluše o co se jedná, když mně píšeš:
     MILUŠE
     2017/04/20 (17.47)
     Jestli to byla odpověď na můj komentář, tak nevím, jsi to vůbec dočetl a pochopil, když už si teda tykáme.
     Miluše
     Respektive, když mně tuuto zprávu zasílá správce recenzí. Jsem Vladimír Saska na vl.saska@gmail.com.

    • Omlouvám se, jak se diskuze větví, je možné,
     že se nás to obou vůbec netýkalo.
     Miluše

  • Náš urolog kdysi řekl partnerovi. Tak jako chodíme, nebo bychom měli chodit na preventivní prohlídku k zubaři a ženy na mamograf a gynekologii, mají muži chodit k urologovi na preventivní prohlídku. Že ani jedna prohlídka není nic extra příjemná, je úplně jasné, ale tu minutu se to dá vydržet. Člověk by měl myslet na sebe a hlavně na své blízké, aby dlouho žil. Rakovina prostaty je druhou nejčastější příčinou úmrtí. To tedy budeme cucat pastilky nebo pít čaje a budeme čekat, až se náš nález zhořší?? Osobně se již dlouho divím, že reklamy na Prostenal nejsou výrazně omezené. Svádí to člověka s potížemi jen k tomu, aby to zkusil sám. Ale to není rýma nebo kašel a může to oddálit důležité vyšetření. Když lékař řekne, že jste v pořádku a že stačí Prostenal nebo něco podobného, tím lépe. Ale začít by se mělo u lékaře.

 2. Můžu potvrdit,že jsou to podvodníciSlibují,že je možné náplasti několikrát sundat a znovu nalepit.Bohužel mně se odlepovali sami na druhý den.Při reklamaci mi odpověděli,že ji předají do USA na vedení/výrobce/a do dnešního dne nemám odpověď.Na urgence nereagují. Josef.

 3. Dobrý den, bohužel jde o podvod, komplexní, nakradené fotografie, vymyšlené informace. Kamuflované informace, vymyšleni odborníci a daleko více. Ještě zfalšovány zprávy na CNN… to je vrchol. Podrobnosti o tomhle svinstvu http://hoax.sk/internetove-podvody/odporne-podvodne-stranky-propaguju-prostaplast-aj-cez-nove-adresy/

 4. Můj názor zda koupit nebo ne, doporučuji koupi a koupit to každý vícekrát a zásadní je, koupit to na dobírku, tu potom nezaplatit a pošta to odešle na náklady šmejda zpět. A pokud to uděláme všichni a vícekrát, tak takovému šmejdovi pěkně zavaříme.

  • Tak jsem to hned objednal znovu a hned dvakrát a uvidíme co to se šmejdem udělá. Doporučuji všem, musíme se bránit sviním a na každou svini se někde vaří voda.

   • Dík za zhodnocení „zázračného přípravku“. Zboží jsem objednal, teď mi dopravce ohlásil, že je balíček na cestě. Naštěstí jsem zabrousit na tyto recenze. Balíček ještě nemám a ani mít nebudu. Ať si to vezmou zpět. Díky vám jsem nenaletěl a hlavně ušetřil. Ještě jednou děkuji.

 5. Ahojte, niekoľko dôkazov, že ide očistý prasprostý podvod.
  http://hoax.sk/internetove-podvody/podvodne-liecivo-prostata-zb-prostatic-prostaplast-russia-europa/
  – odporúčam pozrieť ten Facebook. Množstvo falošných blogov a článkov, všetko na jedno kopyto a má to presvedčiť ľudí, aby sa dali nachytať.

  • A ještě dodávám, pokud se v reklamách ohání nějakým „slavným jménem z úžasné kliniky bůhvíodkud“
   tak si ho zkusit opakuji zkusit najít na Google, protože žádný takový neexistuje!!!
   Každá takzvaná celebrita, co někde mekla nějakou kravinu, tam je, ale věhlasný dietolog či urolog z úžasné kliniky tam není. Přinejmenším divné, že?

 6. Stejné zkušenosti mám i já , protože mně prostata zlobí , tak jsem naletěl na tvrzení o čínské medicíně . Hned po prvním požití náplasti se můj stav zhoršil a místo 2 x za noc jsem šel hned 4 x . Náplasti jsem tedy využíval do konce a pak jsem balíček vrátil . Protože to šlo do Polska , tak doporučený balíček vyšel na 94 kč a do teď se už nikdo neozval. Nemělo by se to oznámit obchodní inspekci ?

 7. VŠECHNO PODFUCK! Žádnej Michalův BLOG NEEXISTUJE!!! Ani friends online! Vždy vás to hodí na tu zelenou zasranou profesionální reklamu. Chtějí vám vsugerovat nějakého Michala a jeho zkušenosti. Tipická US manýra a čecháčci se hned přidali. MONEY…o to tady jde!!! NE, DĚKUJI!!!

 8. Maximální nespokojenost s prostaplastem,potřech dávkách 15 náplastí žádný pozitivní výsledek,cena byla 1.800.- je to zřejmě podvod na prostatou trpící muže.

 9. Opět podvod jako BRNO !!!!! Zase další šmejdi, kteří vědomě okrádají důvěřivé lidí. Naletěl i náš rodinný příslušník. Nejenže náplast nefunguje, ale ani nedrží přilepená.

  • Jsou to podvodníci a šmejdi. To co napsali předcházející je pravda.Měli by za nevyhovující výrobky vracet peníze. Pouze okrádají nemocné občany. USA manýry ať si nechají doma .

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo