Psorimilk na lupénku [recenze]

2
Aktualizováno

Krém, který si poradí s lupénkou? Toto onemocnění je autoimunitního charakteru a trápí velkou část naší populace. Právě takovýto zázrak moderní medicíny by určitě dostál světové proslulosti, mnoho lidí ale o něm ještě vůbec neslyšelo. Nejde spíš psorimilk-recenze o neúčinné placebo? Čím tedy je vlastně onen Psorimilk?

Lék Psorimilk – funguje tento krém?

Odstraní toxiny a podpoří látkovou výměnu. Do jisté míry tedy možná ano, ale proti lupénce vlastně neexistuje natolik účinný lék, aby ji odstranil z těla už jednou provždy.

Dají se jen potlačit příznaky a nemocným tak výrazně usnadnit život – nic více a nic méně zatím lékařská věda bohužel nedokáže, to platí pro mnoho dalších onemocnění.

Bezpečný přípravek bez obsahu hormonů? Samozřejmě, to se dá o Psorimilk směle prohlásit. Novinka na trhu má pomoci nejen s lupénkou, jíž údajně trpí až šest procent světové populace, ale také podpořit látkovou výměnu, detoxikovat celý organismus a dezinfikovat.

Obsahuje bambucké máslo, které je skutečně pověstné, ale i řadu nezbytných vitamínů a minerálů.

Výrobce je však jen jeden, opět se tu používá osvědčený trik s lékařem, který výrobek doporučuje, ale bohužel vlastně vůbec neexistuje (nedá se dohledat v dostupných zdrojích, tudíž půjde zjevně o výmysl).

A co dalšího lze říci o Psorimilku?

Poradí si s ekzémy, kvasinkami, ale také akné a opary. Přirozeně změkčí kůži a dezinfikuje. Jde pravděpodobně o něco trochu lepšího, než je obyčejný krém, co má každá žena ve své domácí kosmetice.

Ceny – porovnání cen s ostatními přípravky

Bohužel, nevýhodou je tu vysoká cena. Tuba Psorimilku vyjde na 1000 Kč, což je skutečně dost přemrštěné.

Nepřehlédněte:  Recenze na sprej Onycosolve

Dávka tak vystačí při pravidelném užívání na dva týdny až měsíc, jde tedy o poměrně drahou legraci – zvláště, když přihlédneme k tomu, že lupénka se léčí někdy dost obtížně a nějaká zázračná mast k tomu postačovat určitě nebude.

Psorimilk – diskuze a vaše recenze

Psorimilk na lupénku [recenze]
3.1 (62%) 10 hlasů

9 Comments
 1. také mi přišel ruský výrobek, žádný zázrak se nekoná !!

 2. Odpovědět
  Anna Jirsáková před 2019/10/01

  Mě pomohl úžasně, ale od té doby ho nemohu koupit i když jsem 10x zanechávala své jméno i telefon, nikdo se mi neozval i internetovou adresu a ani ťuk, ani ťuk, a tak moc mi ten krém pomohl!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Koupila jsem příteli a tajně doufala, že mu pomůže, má hodně těžkou formu. Ach jo,takže jsem naletěla???
  Používám první den, zatím nemůžu posoudit. Pořád věřím, že mu to pomůže.

 4. Má to být Švýcarský výrobek a mě přišel Ruský, moc tomu nevěřím.

 5. Neúčinný krém na nic, nutí Vás odebrat dvě balení! Nekupovat!!!!!

 6. Je to jeden podvod, zkusil jsem a žádný zázrak se neděje.Nanášel jsem na malou lupénku na ruce celý měsíc a skoro žádná změna.Je to obyčejný krém,který koupíte za 30,-Kč. Docela je smutné,že někdo vydělává na lidech,kteří si myslí,že se toho konečně zbaví a jsou pak opět zklamaný. Navíc vás telefonista nutí k dvojbalení za 2000,-, ale to už jsem se ukecat nenechal a udělal jsem dobře.Stačí,že to stálo 980,- Kč za 75ml krému.

 7. myslím si taky že to je lež! jen ab se prodal podle mne docela drahý výrobek jen pro někoho! za druhe docela málo krému za tuhle cenu! Mám lupenku už 25 let někdy mi po lécích od dermatoložky zmizne a pak se po 2 až zřech měsícich znovu oběví! Nevěřím na tyto zázraky,podle mne i jména lidí kteří tam psali nádherné recenze jsou smyšlené!!!

 8. myslím si taky že to je lež! jen ab se prodal podle mne docela drahý výrobek jen pro někoho! za druhe docela málo kr3mu za tuhle cenu! Mám lupenku už 25 let někdy mi po lécích od dermatoložky zmizne a pak se po 2 až zřech měsícich znovu oběví! Nevěřím na tyto zázraky,podle mne i jména lidí kteří tam psali nádherné recenze jsou smyšlené!!!

 9. Je to naprostý výmysl! Dávejte nato pozor! Už jenom to stačí, že lékař vystupuje v různých zemích, kde se krém prodává, se stejnou fotkou a s odlišným jménem a příjmením (podle místního formátu)……osoby, které komentuji lék, jsou taky nesmysl. Další klam je těch 50% slevy a pořád měnící se zbytek kusů skladem.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo