Půjčkomat recenze

0
Aktualizováno

Na internetu dnes funguje mnoho nebankovních společností, u nichž si můžete zařídit půjčku rychle a relativně snadno. Mezi jednu ze společností, která se zaměřuje na krátkodobé půjčky patří i Půjčkomat.

Půjčkomat však není typickou záchranou společností, která nabídne půjčku každému. Mají poněkud přísnější podmínky než konkurence, protože vyžadují u každého uchazeče o úvěr doložení příjmů.

Půjčky do 20 000 na 31 dnů

pujckomat Noví klienti si sice mohou u Půjčkomatu půjčit jenom maximálně 10 000 Kč, ovšem v případě, že půjčku splatíte bez problému, si lze požádat o úvěr s cílovou částkou až 20 000 Kč.

Půjčkomat.cz patří k již zaběhlým krátkodobým půjčkám, které využívá velké množství lidí každého věku, bez rozdílu pohlaví. Kladné recenze dokazují, že půjčka je skutečně rychlá a její vyřízení je otázkou několika málo minut.

Stejně tak minimální čas zabírá i proces schvalování. Klient se o výsledku procesu dozví přes mobilní telefon, na který mu přijde SMS zpráva.

Zkušenosti a diskuze

S Půjčkomatem mám několikanásobnou zkušenost, úrok je nadměrně vysoký, ale jedná se pouze o nízké krátkodobé půjčky. Zkušenost OK, ale vždy jsem zaplatila včas.

– Anonymní

Myslím, že je to lichva! Půjčujou i lidem, kteří nejsou schopní splácet. Dobře to vědí a pak těm lidem připočítavají úroky, vždyť RPSN je tam 517 procent. Trestné!

– Anonymní

Půjčkomat recenze
4 (80%) 2 hlasů
Nepřehlédněte:  NetCredit půjčka [recenze]
6 Comments
  1. Jsem dlouhodobý klient a jsem velmi spokojený. Taky je příjemné, že je Půjčkomat v asociaci nebankovek . Můžu potvrdit, že vše je transparentní, o všem mám jako klient přehled a na vše jsem včas upozorněn. Jejich zákaznické centrum je mi vždy k dispozici a když jsem se jednou dostal do prodlení, vyšli mi vstříc. Nechápu tak zdejší komentáře. V prodlení se nabízí několik variant splacení, je to jednoduché. Za mě doporučuji.

  2. Naprostý souhlas se Steve. Nedoporučuji využít služeb této společnosti, má naprosto nehorázné úroky – RPSN až vyšším než 105000%(!) (zdroj: http://www.pujcko.cz), snaží se nezstále nabízet další služby, ale jakmile se dostanete do potíží, ihned si ke stávající půjčce a úroku začnou účtovat další poplatky v řádu několika set za týden, s naprostou neochotou vyjít vstříc, ale s plným nasazením otravovat život, velmi rychle přenechávají tuto činnost vymahačské firmě, konkrétně vysoce nechutné firmě De Vries Justitia, která používá k vymáhání způsoby na hranici slušnosti. Jak říkám, rozhodně nedoporučuji.

  3. Já zase znám společnost vippujcka.cz a tam jsem si zase půjčovala já, taky vše probíhalo standartně ….

  4. s nebankovní půjčkou mám zkušenosti … zkusila jsem si půjčit od společnosti Ferratum…

  5. Neskutečné úroky a sankce. Neověřují výdělky a schopnost splácet a nehorázně vydělávají na jakémkoli prodlení a upomínkách. Velmi brzy využívají k zaplacení závazků vymahačskou firmu. Opakovaně velmi negativní zkušenost. Nedoporučuji nikomu, kdo si není předem jistý, že v krátkém termínu splatí.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo