Reality Pomazal

1
Aktualizováno

Chystáte se prodat či pronajmout svůj dům nebo byt? Anebo jste v opačné situaci a potřebujete nové bydlení?

V každém z případů se pravděpodobně budete zajímat o služby realitní společnosti, mezi něž patří právě například firma reality Pomazal.

Reality Pomazal recenze Služby realitních společností, ať už jde o Pomazal reality či o podobnou realitku si určitě budete chtít předem prověřit a právě k tomu slouží tato hodnocení.

Na této stránce najdete jak osobní hodnocení, tak recenze a zkušenosti zákazníků, kteří mají s firmou RK Pomazal zkušenosti. Do naší diskuze můžete své hodnocení a recenze přidat i vy.

Díky tomu můžete pomoci ostatním potenciálním zákazníkům poradit, zde tahle realitka nabízí služby kvalitní anebo naopak nekvalitní.

Vaše recenze, hodnocení a reference na realitní kancelář Pomazal

VAŠE HODNOCENÍ
Nepřehlédněte:  Fincentrum reality recenze

5 komentářů
 1. Pan Pomazal by si měl kontrolovat přístup svých pracovníků. Před 14 dny jsem byl na prohlídce nájemního bytu a ještě tentýž den jsem potvrdil nastěhování. Makléř poté přestal komunikovat a dnes když jsem byl zjistit stav na místě u majitele bytu tak jsem byl celkem nemile překvapen. Majitel mi sdělil že 4 dny zpět se domluvil s jiným nájemcem a navíc o mém zájmu o byt ani nevěděl. Nechápu proč realitní makléř nepředal tuto informaci a nezvedá ani telefony. Nechci nějak špinit jméno realitní kanceláře ale za mne přístup realitního makléře za 5 !

 2. S realitní kanceláří pana Pomazala spolupracujeme již minimálně 10 let, s jejich službami jsme 100% spokojeni. Prodej, nákup i pronájem je vždy rychlý a korektní.

 3. Odpovědět
  František Višvader před 2017/07/18

  Moc dekujeme za perfektni přístup pana Pomazala a za rychle vyresení našich požadavků co se týká pronajmu bytu.
  Dávám 5 hvězd

 4. Absolutně skvělý přístup pana Pomazala. Vše zařídil a ve všech směrech vyšel vstříc. Do týdne od prohlídky bytu jsem bydlela.

 5. Naprostá spokojenost, pan Pomazal je opravdový profík !!!! Vřele doporučuji !!!!

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo