Recenze HTC Desire 610

-2
Aktualizováno

 HTC Desire 610Špičkový mobilní telefon HTC Desire 610 slibuje displej s uhlopříčkou velikosti 4,7 palce, přenos dat s rychlostí blížící se té kosmické – v síti 4G, čtyřjádrový procesor a dokonce i v kombinaci s těmito parametry i solidní cenu, která rozhodně nemá být zničující pro rodinný rozpočet.

  • Cena se pohybuje od 6 619 – do 8 625 Kč

HTC Desire 610 získáte i RAM 1 GB (celková paměť činí 8 GB a lze samozřejmě snadno rozšířit přikoupením další karty), hned dva fotoaparáty (8 megapixelů s možností nahrávání videa a navíc doplňkový 1,3 megapixelů) a pestrou paletu podporovaných audio a videoformátů, takže žádná hudba či film Vám už nemusí nikdy utéct, alespoň to tvrdí výrobce.

Tím nejlepším, co jeden z nejnovějších typů mobilních telefonů na tuzemském trhu má zdobit, je hlavně pohotovostní doba a doba, po kterou můžete bez problémů volat.

Tato pohotovostní doba totiž přesahuje hranici úctyhodných šesti set hodin, takže se můžete bez obav vydat kamkoliv na cesty – délka hovoru pak může sahat až k neméně brilantním šestnácti hodinám.

Tip: Vyzkoušejte selfie tyč na HTC

Za vše je zodpovědná vestavěná Li-polymerová baterie, která patří k nejnovějším výkřikům moderní techniky.

Lehký a odolný smartphone

Smartphone HTC Desire 610 příjemně překvapí i nízkou hmotností, váží totiž se vším všudy necelých 150 gramů a rozměrově se vejde prakticky do každé kapsy – u saka či u kalhot.

A wifi? Na to se snad ani neptejte, to je u těchto telefonů asi to jediné (kromě lehkosti a možnosti přehrávání hudby a filmů), kvůli čemu se pořizují. Jak se tedy tento telefon určený výhradně pro 21. století líbí zákazníkům? Pročtěte si HTC Desire 610 recenze!

VAŠE HODNOCENÍ
Nepřehlédněte:  Samsung S5610 recenze
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo