Recenze HTC Desire 610

0

 HTC Desire 610Špičkový mobilní telefon HTC Desire 610 slibuje displej s uhlopříčkou velikosti 4,7 palce, přenos dat s rychlostí blížící se té kosmické – v síti 4G, čtyřjádrový procesor a dokonce i v kombinaci s těmito parametry i solidní cenu, která rozhodně nemá být zničující pro rodinný rozpočet.

  • Cena se pohybuje od 6 619 – do 8 625 Kč

HTC Desire 610 získáte i RAM 1 GB (celková paměť činí 8 GB a lze samozřejmě snadno rozšířit přikoupením další karty), hned dva fotoaparáty (8 megapixelů s možností nahrávání videa a navíc doplňkový 1,3 megapixelů) a pestrou paletu podporovaných audio a videoformátů, takže žádná hudba či film Vám už nemusí nikdy utéct, alespoň to tvrdí výrobce.

Tím nejlepším, co jeden z nejnovějších typů mobilních telefonů na tuzemském trhu má zdobit, je hlavně pohotovostní doba a doba, po kterou můžete bez problémů volat.

Tato pohotovostní doba totiž přesahuje hranici úctyhodných šesti set hodin, takže se můžete bez obav vydat kamkoliv na cesty – délka hovoru pak může sahat až k neméně brilantním šestnácti hodinám.

Tip: Vyzkoušejte selfie tyč na HTC

Za vše je zodpovědná vestavěná Li-polymerová baterie, která patří k nejnovějším výkřikům moderní techniky.

Lehký a odolný smartphone

Smartphone HTC Desire 610 příjemně překvapí i nízkou hmotností, váží totiž se vším všudy necelých 150 gramů a rozměrově se vejde prakticky do každé kapsy – u saka či u kalhot.

A wifi? Na to se snad ani neptejte, to je u těchto telefonů asi to jediné (kromě lehkosti a možnosti přehrávání hudby a filmů), kvůli čemu se pořizují. Jak se tedy tento telefon určený výhradně pro 21. století líbí zákazníkům? Pročtěte si HTC Desire 610 recenze!

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo