Recenze mobilní aplikace CLUBSPIRE určené pro fitness

6

Čas od času má každý z nás tolik starostí, že se snaží vše potřebné vyřídit co nejrychleji a co nejefektivněji. Trendem posledních let a zároveň nezbytnou výbavou mnoha služeb se staly mobilní aplikace. Fitness centra nejsou výjimkou.

Nespornou výhodou mobilních aplikací je fakt, že jejich uživatelé vyřídí téměř vše nezbytné během několika okamžiků. Jsou designované v souladu s uživatelskou přívětivostí a jejich rozhraní bývá velmi intuitivní a snadné z hlediska ovládání. Proto není divu, že velká spousta firem investuje do jejich developmentu.

A právě také zajímavá česká společnost CLUBSPIRE takovou aplikaci má. Ve všeobecnosti se CLUBSPIRE zabývá vývojem softwaru, díky kterému mohou majitelé fitness a relaxačních center i jejich zákazníci spravovat veškeré svoje aktivity. Manažerům tento software pomáhá efektivně řídit jejich podnikání, zákazníci si díky němu zase rezervují lekce a spravují své rezervace nebo například stav účtu ve svém osobním profilu.

Aplikace jako konkurenční výhoda

CLUBSPRIE software bychom tedy zařadili mezi rezervační systémy, které lze využít jak ve fitness centrech, tak například i v hotelech nebo restauracích. Skládá se z množství modulů, které si poskládáte libovolně podle potřeb svého byznysu a získáte tím komplexní nástroj na míru. Pro zákazníky zase tento systém znamená obrovské ušetření času ve frontách nebo u pokladny a jistotu pohodlné správy z domu či odkudkoliv – a to právě díky mobilní aplikaci.

Před nedávnem CLUBSPIRE vypustil do světa novou verzi své mobilní aplikace. Je dostupná pro iOS i Android. Zájemci si mohou vyzkoušet jak demo provoz, tak se podívat na krátké ilustrační video.

Nepřehlédněte:  Wizzit titanium recenze

Aplikaci jsme otestovali na vlastní kůži a výsledek je jednoznačný:

  • Rozhraní je designované s citem a lehkostí. Vše potřebné je za pár minuto hotové. Všechny proklikové plochy jsou dostatečně velké, takže se nestresujete kliknutím vedle.
  • Aplikace neobsahuje zbytečná data, ale jen to nejdůležitější: rozvrh, přehled a správu rezervace, možnosti dobytí kreditu a správy profilu, kontakt na centrum a další.
  • Vzhled aplikace je možné nadesignovat v souladu s vizuálem centra, čímž je v zákaznících podporovaný love brand.

Staňte se pro své zákazníky volbou číslo jedna

Z průzkumů vyplývá, že drtivá většina lidí vyřizuje svoje záležitosti právě na mobilu. Pokud tedy pro své centrum pořídíte mobilní aplikaci, rozhodně to nebude krok vedle. Do karet vám hraje také fakt, že mnoho center v České republice nebo na Slovensku takovou aplikaci ještě nemá, a proto se pro vás může stát rentabilní konkurenční výhodou.

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo