Recenze na Lenovo P780

0
Aktualizováno

Pokud hledáte chytrý mobilní telefon, jenž má integrované všechny základní a očekávatelné funkce, podívejte se na Lenovo P780, který navíc zaujme i cenovou hladinou a elegantním zpracováním.

Fotoaparát 8 Mpx, paměť 1 GB, operační systém Android 4.2 a akumulátor 4000 mAh, který vydrží klidně i dva dny klasického provozu (na vyváženou je třeba dodat, že se pak musí počítat s trochu větší hmotností mobilu, než je tomu u jiných modelů).

recenze-lenovo-p780

Stačí rozšířit o paměťovou kartu kvůli multimediálnímu obsahu na cesty a máte rázem základní mobil, o kterém se vlastně nedá říci nic špatného. Pro běžné používání je více než dobrým.

Pokud patříte mezi náročné milovníky hudby, je jasné, že to bude chtít trochu jiný model a možná i značku.

Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že u Lenova P780 se dá spíše poslouchat rádio, reproduktor tu není nic úžasného.

Co se ale vyzvánění a jiných tónů týče, tady udělala asijská produkce kus dobré práce.

Displej je pro model P780 spíš podprůměrný, nejde o žádný unikátní kousek a někdy mohou zlobit tmavé barvy a jejich zobrazování.

lenovo-p780

Právě tady výrobce očividně šetřil, pokud se s tím nehodláte smířit, bude lepší se porozhlédnout jinde. A mimochodem – kapacita vnitřní paměťové karty je 2 GB, což při zaplnění pár MP3 a základní výbavou skoro naplníte – externí SD karta je tedy nutností asi pro všechny uživatele, včetně mě.

Nemusíte se učit anglicky ani čínsky, počeštělých je asi 70 procent ROM, to vše stačí pro základní ovládání mobilu. Propojení s počítačem není problém, výhodou je také to, že můžete snadno používat dvě různé SIM karty – jedna může sloužit pro připojení k internetu v terénu, druhá k telefonování.

Přehrávač videa je základní, a pokud si z Google Play nenahrajete nějaký jiný, raději si videa nechejte pro sledování do notebooku.

Chystáte se na nákup Lenova P780 v obchodě Kasa? Pak se vám bude určitě hodit slevový kupón kasa.cz, který můžete využít právě na nákup elektroniky.

Každý jistě ocení kalendář, svítilnu nebo různé další aplikace, které usnadní běžný denní život. Sečteno a podtrženo nejde o špatný telefon, ovšem provedení je leckdy „základní“.

Nepřehlédněte:  iPhone XR recenze

Sedmdesátiprocentní hodnocení je zde namístě, pro opravdu špičkový telefon je nutné sáhnout jinam.

Videorecenze z Mobilnetu

VAŠE HODNOCENÍ

1 komentář

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo