Recenze na půjčky Cofidis

0

Jednou z nebankovních půjček, která prošla v poslední době zásadními změnami je určitě půjčka Cofidis, o které jste možná ještě neslyšeli. Tato nebankovní půjčka nemá ale vůbec špatnou nabídku a proto jsme se rozhodli, že dnešní recenzi půjček zaměříme právě na firmu Cofidis a jejich půjčku.

Společnost Cofidis má překvapivě dlouhou tradici, vznikl firmy se traduje zhruba do roku 1980. Samozřejmě nejde o českou firmu ale o zahraniční subjekt, který do Česka pouze rozšířil svoji nabídku. To je také důvodem toho, že v Česku nenajdete mnoho poboček Cofidis, pobočku mají snad jen jednu v Praze. Můžete je ovšem kontaktovat emailem nebo telefonicky.

Sjednání a vyřízení půjčky od Cofidis probíhá přes internet, tedy díky jejich webovým stránkám www.cofidis.cz. Hned na úvodní straně je nabídka půjček a vy si tak můžete vybrat z několika typů a druhů úvěrových produktů.

Jen tak pro přehled, nabízí půjčky pro jednotlivce, partnery i manžele, dále pak platební karty a možnost konsolidace půjček a úvěrů. Podívejme se nyní trošku detailněji na to, jaké jsou zde nabízené typy půjček.

Partnerská půjčka a půjčka pro jednotlivce

cofidis-pujckaTyto dva typy Cofidis půjčky jsou si velmi podobné. V obou případech si můžete požádat o půjčku od 40 000 Kč do 500 000 Kč.

Rozdíl u půjček je v tom, že partnerská půjčka je pro dvojice a půjčku pro jednotlivce si můžete vzít vlastně kdokoliv.

Doba splatnosti Cofidis půjček je volitelná, můžete si zvolit období splatnosti od 1 do 7,5 roku.

Novomanželská půjčka

Dalším typem půjčky, kterou u Cofidis najdete je manželská půjčka. Tato půjčka má pevněji dané podmínky. Formou manželské půjčky od Cofidis si můžete půjčit 200 000 Kč se splatností na 90 měsíců s výhodným úrokem 5,90 % ročně.

Nepřehlédněte:  Pronto půjčka recenze

Konsolidace půjček a úvěrů

Někteří z vás možná neví, co je to konsolidace půjček. Jde vlastně o takové sjednocení vašich dluhů, ať už jde o osobní půjčky, dluhy na kontokorentu anebo dluhy na kreditní kartě.

Poskytovatel konsolidace za vás všechny tyhle dluhy splatí a vy potom můžete splácet pohodlně jen jednu splátku – ušetříte tak na poplatcích a zároveň si můžete nastavit nový termín splátky. Právě i konsolidace úvěrů je služba, kterou u Cofidis také najdete.

Platební karty a nákupy na splátky

Tou poslední nabídkou, kterou u Cofidis najdete je jejich platební karta. Díky ní můžete získat peníze předem a ty pak utrácet při nakupování. Funguje to podobně jako kreditní karta, ovšem u karty Cofidis čerpáte peníze z půjčky.

Výhody půjčky od Cofidis

Nebankovní společnost Cofidis má určité výhody, které ji odlišují od konkurence, kterou je například Provident nebo Home Credit.

Asi tou hlavní výhodou je to, že vám nabídnout půjčky i bez nahlížení do registrů dlužníků. Respektive do registrů nahlížejí, ale pokud máte bonitu jinak v pořádku, je zde šance, že vám půjčku schválí.

Další výhodou je také množství produktů, které tato firma nabízí a to, že u každého je dostupná online kalkulačka, takže se ihned dozvíte, kolik bude vaše měsíční splátka a kolik peněz za Cofidis půjčku zaplatíte.

VAŠE HODNOCENÍ

2 komentáře
  1. s tatarama se člověk domluví dřív

  2. Jsou to zlodeji splatila jsem predcasne…. volala jsem jestli mam neco doplacet. Rekli mi ze mam doplatit 202 dva korun pristi mesic. Tak jsem tak ucinila a po par dnech ki prislo ze jim dluzim za splatku kterou jsem pry zaplatila pozde…. Volala jsem tam a pry je to v reseni a samozrejme jim kazdej den naskakuji dalsi uroky svinim…

    Zanechte své hodnocení nebo dotaz

    Register New Account
    Obnovit heslo