Recenze nákupního centra Premium Outlet Prague Airport

1
Aktualizováno

Pokud rádi nakupujete známé módní značky a k tomu všemu nedokážete odolat lákavým outletovým cenám, pak je jedno místo, kde se budete cítit jako v ráji: nákupní centrum Premium Outlet Prague Airport! Pod jednou střechou totiž najdete desítky luxusních značek a netradiční prostředí vás okouzlí už na první pohled.

Procházka po staré Praze

To úplně první, co vás na nákupním centru Premium Outlet Prague Airport upoutá, je jeho prostředí. Tento outlet u letiště je totiž situované do podoby staré Prahy a vy se tak při procházení mezi jednotlivými obchůdky budete cítit, jako byste procházeli starou podobou našeho hlavního města. To vás přiměje několikrát se zastavit a mezi nákupy se prostě jen tak kochat tou nádherou, rozhodně totiž je se na co dívat.

Módní značky, které jinde nekoupíte

Obrovskou předností tohoto nákupního centra jsou desítky oblíbených i luxusních módních značek. Najdete zde i takové, které nikde jinde nepořídíte a právě ony dělají tohle místo rázem o něco výjimečnější. Za zmínku určitě stojí obchůdky prezentující takové módní giganty, jako je například Guess, Ralpf Lauren, Gucci, Giorgio Armani, Karl Lagerfeld nebo třeba Hugo Boss.

Něco k snědku a dobrá káva

Pokud rádi berete obchody útokem, pak nám jistě dáte za pravdu, že při nakupování jednomu rychle vyhládne. I na občerstvení je v nákupním centru myšleno a hlady tak rozhodně nebudete. Určitě vás zaujme možnost posedět si u dobré kávy, dát si něco dobrého k snědku a při tom se kochat výhledem na letiště, které je od nákupního centra vzdálené jen 5 minut cesty. Pokud sem přijedete autem, jistě oceníte prostorné parkoviště, kde není problém najít místo pro vašeho miláčka na čtyřech kolech.

Nepřehlédněte:  Zrychlujeme Česko recenze
Recenze nákupního centra Premium Outlet Prague Airport
1 (20%) 2 hlasů

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo