Recenze restaurace Pizzeria Einstein

2
Aktualizováno

Když dostanete chuť na dobrou pizzu, pečlivě si vybíráte podnik, do kterého zavítáte, nebo ze kterého si necháte pizzu dovést až domů. Pizzu miluje snad úplně každý a je pravda, že každý z nás má za sebou zkušenost s fakt špatnou pizzou – gumové a třeba i nepropečené těsto, místo rajčatového základu obyčejný kečup, nejlevnější šunka a jako třešnička na dortu nastrouhaný eidam. A všichni moc dobře víme, že takhle se to přece nedělá.

Úplně jiné kafe je pizza od Pizzeria Einstein. Tam totiž vědí, jak se dělá poctivá pizza a levný kečup ze supermarketu je pro ně sprosté slovo.

V Praze si opravdu můžete vybírat

Pokud jde o Prahu, narazíte tu na pizza podnik prakticky na každém kroku. Dnešní recenze se týká Pizzeria Einstein, která má v hlavním městě hned čtyři provozovny – nebo možná lépe řečeno pobočky. Každá z nich se nachází v jiné části Prahy a je odlišně zařízená. Určitě tedy stojí za to navštívit úplně všechny, protože každá z nich nabízí trochu jiný gastronomický zážitek.

Naše recenze se týká provozovny nacházející se na ulici Štefánikova v Praze 5. Pokud si chcete dát výbornou pizzu na Smíchově, tak jedině tam. Hned při vstupu na vás dýchne útulná, až se mi chce říci domácí atmosféra. Cítíte se zde dobře a zkrátka jako doma, a to jste se ještě ani nestihli usadit ke stolu. Pokud si vyberete stůl v patře, získá vaše návštěva úplně jiný rozměr.

Cítíte se výjimečně

Budete se zde cítit opravdu výjimečně. Během vteřinky k vám dorazí obsluha, která na všechny strany rozdává úsměvy od ucha k uchu. Dá vám čas na výběr, v případě zájmu poradí, vysvětlí nebo doporučí, což ocení zejména ti, kteří se v pizze příliš nevyznají. Na pizzu nečekáte dlouho, zkrátka tak dlouho, jak dlouho trvá jednu takovou pizzu vyrobit. Odnesete si odsud skvělý chuťový zážitek.

Nepřehlédněte:  Sázkové kanceláře – recenze

Pizza až domů úplně zadarmo

Když se vám zrovna nikam nechce, můžete si pizzu objednat přímo k vám domů. Stránky Pizzerie Einstein jsou přehledné a jednoduše se v nich zorientujete. Během vteřiny vyberete provozovnu a objednáte pizzu, kterou vám v rámci zóny doručí až k domovním dveřím úplně zadarmo při objednávce nad 300 Kč. Kurýr doveze pizzu ještě teplou a na vás zbude jediné: pochutnat si!

Recenze restaurace Pizzeria Einstein
5 (100%) 2 hlasů

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo