Recenze únikové hry Zloději snů od EscapeX

4

Přemýšlíte, jak strávit s přáteli nebo s rodinou volné odpoledne? Nebo vám déšť zkazil program, jenž jste měli naplánovaný? Nezoufejte a nevěšte hlavu, zkuste to s únikovými hrami, které jsou dnes skvělou formou zábavy, jež přinese opravdu nezapomenutelný zážitek. Únikových her je však v Česku už opravdu mnoho, nachází se snad v každém městě. Rozhodli jsme se proto vyzkoušet únikovou hru Zloději snů od EscapeX.

Pokud jste doposud o únikových hrách neslyšeli, máme pro vás vysvětlení pojmu. Úniková hra je druh zábavy, během které budete uzamčeni do místnosti, z níž se musíte v časovém limitu dostat ven. Časový limit je stanovený na šedesát minut, a i když se to může zdát jako dlouho, mnohdy je limit nedostačující.

Je nutné dodat, že se nelze dostat z místnosti tak, že vykopnete dveře. Zapojit musíte svou hlavu, své logické myšlení. Musíte najít a následně rozluštit hádanky a rébusy, které vás mohou jako jediné dostat na svobodu. Je to tedy jinými slovy opravdu skvělá zábava, která ukáže, jak moc jste sehraní, jak vám to spolu jde a jak je na tom logické myšlení.

Recenze Zlodějů snů

Vyzkoušeli jsme zajímavou únikovou hru Zloději snů, kterou má na svědomí EscapeX. Musíme konstatovat, že se jedná o velmi propracovanou a promyšlenou hru plnou vizuálních a zvukových efektů. Stali jsme se elitními zloději snů, kteří se pomocí nově vtvořené technologie dostali do snů a podvědomí člověka, jemuž jsme měli ukrást převratný objev.

Hádanky byly originální, plusem je umístění hry (nachází se v samém centru Prahy).

Recenze ostatních hráčů

“Úžasná hra, žádné obyčejné otvírání zámků pomocí klíčů, promakané do posledního detailu a velmi zlatá obsluha, která byla úžasná a flexibilní. Díky a těším se na další vaši místnost!”

Martina Vňuková

“Moje první hra jako teambuilding a absolutně mě to dostalo. Doporučuji všem to zkusit. To, co tam dokáže prostředí, kulisy a předměty, je absolutní špička.”

Michal Dum

Nepřehlédněte:  Zrychlujeme Česko recenze
Recenze únikové hry Zloději snů od EscapeX
5 (100%) 1 hlasů

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo