Rekonektivní léčení – zkušenosti a diskuze

0
Aktualizováno

rekonektivni-lecba-recenze Pravděpodobně jste o metodě rekonektivního léčení či terapie ještě neslyšeli, určitě nebudete sami. Tahle metoda léčby u nás zatím není příliš známá a to především proto, že se řadí mezi alternativní metody, které nám pomohou léčit (nejen) naše tělo.

Určitě jste už slyšeli o někom, kdo se dlouhodobě léčí a přesto nedochází k žádným pokrokům – tradiční medicína a lékařství neví, co víc udělat.

Existují však nemoci (podle psychosomatiky jsou to vlastně všechny nemoci), které neovlivníte klasickou léčbou ale souvisí s naším „duševním rozpoložením“ a se stavem naší psychiky.

Psychická rovnováha je důležitá i při standardní léčbě – většina doktorů vám řekne, že je potřeba se vyvarovat stresovým situacím a že je potřeba zůstat v klidu.

Rekonektivní léčení jde ale do hloubky ještě více a odblokovává problémy na duchovní/psychické úrovni.

Na jakém principu rekonektivní léčba funguje?

Abychom dokázali rekonektivní terapie pochopit, je potřeba si uvědomit, jak naše tělo skutečně funguje.

Každou naši buňku můžeme rozdělit na ty nejmenší částice a kdybychom měli opravdu výkonný mikroskop, mohli bychom vidět, že mezi těmito částečkami je volný prostor a že se pohybují v neustálém neuspořádaném pohybu (tzv. brownův pohyb).

Znamená to tedy, že naše tělo není tak pevné, jak by se mohlo zdát a díky frekvencím je možné ovlivnit pohyb těchto malých částic a tím tak vlastně změnit celé naše tělo od základu.

Navíc, podle duchovních a spirituálních nauk, není naše tělo jen ta pevná část, kterou můžeme vidět. Naše tělo je napojené na tzv. „Zdroj“, který „funguje“ na vlastní přirozené frekvenci, která je vlastně univerzální frekvencí světa.

Naše těla a duše se bohužel vlivem životního stylu, našeho okolí a mnoha dalších vlivů od této frekvence „odloučilo“ a mi tím pádem vycházíme z rovnováhy a naše tělo už nefunguje tak přirozeně, jak by mělo.

To postupem času způsobuje únavu, méně štěstí a pokud to zajde do extrému, projeví se nemocí nebo psychickou poruchou aj.

Právě díky rekonektivní terapii je možné získat opět původní přirozené a univerzální frekvence, díky nimž se vlastně zamezí výskytu těchto nemocí.

Nepřehlédněte:  Kapky Kaloba [recenze]

Rekonektivní léčení podle metody známého Dr. Erica Pearla u nás v Česku praktikuje Iveta Skřivanová – praktik s mezinárodní cetrifikací.

Rekonektivní léčení je komplexní ve všech směr, takže můžeme říci , že nám narovnává naše životy zpátky do souladu s námi a tím nás zároveň rozvijí a posunuje na naší cestě životem.

Funguje to?

Reference a zkušenosti klientů můžete objevit přímo na stránce Ivety Skřivanové, v sekci reference. Jak můžete sami vidět, jsou zde především pozitivní zkušenosti a tak jak s léčbou fyzické, tak psychické části těla.

A co vy, máte zkušenosti s rekonektivním léčením? Přidejte vaše zkušenosti a názory do diskuze

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo