Relax mobil zkušenosti s operátorem

0
Aktualizováno

Volat potřebuje opravdu každý – přátelům, příbuzným, kvůli práci, zábavě a tak dále.

Ale jak si vlastně vybrat, když donedávna byli na trhu jen tři majoritní poskytovatelé mobilních služeb, kteří měli prakticky v rámci ČR svůj vlastní monopol?

Přejít na web operátora RelaxMobil.cz >>

Nebojte se, v současnosti je to zcela jinak. Existuje hned několik společností, které těmto velkým hráčům na trhu úspěšně konkurují. Jednou z takových společností je například právě Relax mobil.

Z čeho vybírat?

Vybrat si můžete hned ze tří tarifů – které se liší podle toho, zda máte zájem „pouze“ o klasické telefonní hovory a SMS, nebo chcete využívat i v dnešní době poměrně hojně rozšířený mobilní internet. Měsíční paušál činí jen tak pro představu padesát korun, v rámci něj máte navíc i třicet volných minut.

Ke společnosti Relax mobil můžete přejít i od větších hráčů na tuzemském trhu, dokonce si můžete i ponechat stávající telefonní číslo.


relax-mobil-recenze-forum Objednávka by měla být podle informací na webu této společnosti vyřízena nejpozději do čtyřiadvaceti hodin včetně (čekejte jen návštěvu kurýra, který dojede přesně tak, kam si řeknete). Sedm stovek zaměstnanců, kteří se starají o provoz sítě Relax mobil, je tedy podle všeho teprve začátek.

V budoucnu můžeme očekávat větší boom těchto menších operátorů, kteří budou poskytovat služby podstatně levněji než tradiční trio velkých společností, kterým tak trochu dochází dech. Nebo to bude všechno nakonec jinak? Nechme se překvapit, uvidíme v budoucnu.

A jaké zkušenosti s Relax mobil že mají sami zákazníci?

Anonymni uzivatel:

ŠPATNÉ. Při volání s operátorem jinak hovoří a jinak jednají.Neušetříte, protože soustavně voláte s operátorem a řešíte platby, takže co jste si představovali že ušetříte, provoláte s nimi. Zkušenosti blízkého okolí s Relax Mobil jsou velmi podobné.

ZÁSADNĚ NEDOPORUČUJI.

Nepřehlédněte:  Autozastavárna - půjčky bez registru

petrkleki:

VARUJI A NEDOPORUČUJI TOHOTO OPERÁTORA!Hlavně pro staré lidi.Přijde vám faktura na mail a vy ji zaplatíte ihned.Číslo zákazníka a variabilní symbol je samozdřejmostí.Prakticky do dalšího vyúčtování od vašeho zaplacení vám budou přicházet výhružné sms,že jste nezaplatili.Vyhrožují exekucí,pokutou 500kč a odpojením…Vy voláte po každé sms operátora-a on-fakturu „dohledává“,tu čtvrt,tu půl hodiny.Vy to platite.On nedohledá.,Slabší povahy zaplatí pro jistotu ještě jednou,možná i víckrát.Argumentují,a to i přes to,že mají zák.č.i variab.symbol,že jste zaplatili např místo 243Kč rovných 250Kč.A kvůli tomu prý je vaše platba nedohledatelná.To nemůže být pravda,že jo?Ale je)

 

VAŠE HODNOCENÍ

11 Comments
 1. The worst operator ever. RUN AWAY !!!

 2. No nevím sem u nich od začátku a až na nedorozumění okolo fakturace naprosto v pohodě.

 3. Ne už nikdy Relax.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. nejhorsi operatorasem nezazil nesje relaks dovolat setam neda cemu tadi sou koncim snima navzdi palsau stoji za hovno

 5. Zrovna dneska mi dělali nabídku, řekl jsem, že si to rozmyslím…

 6. nejhorší zkušenost s operátorem na českém trhu, tváří se, že nabízí hovory za 1,50, ale měsíčně si účtují 50 Kč a když dáte výpověď, tak požadují za přenesení čísla, se kterým jste k nim přišli, 250 Kč (žádný jiný operátor to nedělá), takže Vás jejich služby přijdou na více než kdekoliv jinde. Předpovídám jejich brzký zánik…

 7. Jiz 3 mesice pozadujem vraceni vratni zalohy (250 + 2 000 za roaming). Zadost jsem zaslal doporucene, 2x telefonoval, 1x zaslal maila z jejich stranek. Budu slusnej : jsou to smejdi. Po zaplaceni roamingu ho aktivovali polovince – mne mohli volat, je ne. Nedoporucuji.

 8. Tento operátor je ten nejhorší s kterým jsem se kdy setkal. Určitě nedoporučuji,stálé problémy s platbami,blokování odchozích hovorů,špatná komunikace atd.

  • A co používat klasické operátory? A né rádoby virtuální operátory kteří jen si chtějí vydělat peníze.

   • Michale a opravdu věříte že klasický operátor nechce jen vydělat?A komunikace je horší než u virtuála,já mám takovou zkušenost.Takže ted mám předplacenku nejmenovaného virt. a bez problémů.

 9. velmi Spatné nedoporucuji…..

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo