Renovator – recenze a zkušenosti

0
Aktualizováno

Univerzální nástroj, se kterým lze leštit, pilovat či brousit – plast, dřevo nebo také kov. Něco takového by pro každého domácího kutila bylo přímo požehnání, že?

Ale Renovator Vám tohle potěšení umožní, tedy to alespoň tvrdí jeho výrobce.

Dvacet různých kusů příslušenství – nástavce všeho druhu – jsou součástí každé objednávky. Renovator je vhodný hlavně pro domácí použití, je velmi odolný a dokonale multifunkční.


Pokud potřebujete občas nějakou drobnou opravu prakticky čehokoliv – na chatě či v domácnosti – bude Renovator opravdu dobrým řešením. Rovněž se hodí i při rekonstrukci bytu, kdy je potřeba například leštit kachličky nebo bourat příčky.

Nejde ale o náhražku profesionálních nástrojů, které používají řemeslníci z povolání, takže na pravidelné používání to opravdu není. A třeba dřevo na zimu je lepší si naštípat nebo nechat rovnou dovézt, protože jít zrovna na tohle s Renovatorem, to skutečně nebude nejlepší nápad.

Po stránce vzhledu je Renovator takřka věrnou kopií klasické úhlové brusky, která patří dlouhá léta do dílny snad každého kutila. Výhodou tohoto nástroje by měla být i jeho cena, která je výrazně nižší než u profesionálního nářadí.

Ale jak již bylo řečeno, na drobné a občasné opravy nebo částečné rekonstrukce je zbytečné investovat do něčeho drahého a bude lepší pořídit si právě Renovator, který v takových případech – alespoň podle výrobce – nemůže v žádném případě zklamat.

A co říkají sami uživatelé? Přečtěte si u nás novinky na téma Renovator recenze a zkušenosti!

praivo:

Nedávno byl tenhle přístroj v Lidlu za 999 Kč, zmizel prakticky hned. Bylo tu o něm někde celé vlákno s docela pozitivními názory, ale nemůžu ho najít.

Karel48:

Ahoj.Osobně vlastním tento přístroj,sice od jiné firmy,ale jsem s ním moc spokojený.Vyndat jednu dlaždičku,nebo opravovat spáry,uříznout laťku ať už dřevěnou,nebo umělohmotnou,není problém.Karel48

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo