Renumax recenze

3
Aktualizováno

Škrábance na karoserii? S tím si má poradit jeden zázračný prostředek, který nese magický název Renumax. Zboží, které na českém trhu nabízí firma TV Offers, stojí zhruba 1500 korun.

Spotřebitel má ale ušetřit tisíce korun za lakýrníka, který by případné škrábance na vozidle dával dohromady.

renumax-na-auta-recenze Sada Renumax obsahuje 200 mililitrů přípravku na renovaci laku aut, motorek nebo třeba i lodí a minivysavač do auta.

Jistě, ten je praktický a bezesporu bude fungovat dobře. Jde ale o starší model, ten novější minivysavač pořídíte řádově za několik stovek i bez koupě Renumaxu.

Veřejnoprávní médium informovalo o klamavé reklamě

Pokud sledujete veřejnoprávní média, jistě vám neuniklo, že právě Renumax je jasná klamavá reklama.

Otázka, kdo může za škrábance na vašem autě, je jistě různorodá – někdy je na vině zvíře, jindy nepřízeň osudu, druhdy zase soused, kterému omylem zaparkujete na jeho obvyklém místě.

Tajné složení, které je podložené patentem? Taková zpráva určitě působí hodně tajuplně, ale snad právě proto zaujme tuzemské spotřebitele.

Zneviditelní škrábanec a zaplní poškozené vrstvy. A to už během příští minuty. Je to vůbec možné? Samozřejmě, že ne.

Přípravek na škrábance na lakovaném povrchu

Škrábance nezmizí, jen bude údajně méně vidět, jak ostatně firma TV Offers píše ve svých materiálech. Ne vždy to ale platí, Renumax je bílý – a v momentě, kdy zaschne, prostě zůstane bílý.

Zvláště na laku, který s bílou ostře kontrastuje. Neexistuje univerzální produkt, který by byl dokonalý. Dokonce i malé škrábance podle testu budou více viditelné.

Nepřehlédněte:  Motion free - mast na klouby [recenze]

Mikročástice, které vyplňují rýhy a zaberou i na největší škrábance?

Jde o jasný důkaz klamání spotřebitele. Není vlastně, ani co dalšího ještě dodat.

Výrobce může mít několik argumentů navíc, a sice, že prodává Renumax i v jiných zemích EU.

To může a nemusí být pravda. V každém případě ale stačí základní fyzikální znalosti a selský rozum, abyste zrovna tady patnáct stovek investovali raději u profesionálního lakýrníka, jenž za svou odbornou práci ručí. Vrácení peněz by mohl být jako tradičně u jistých prodejců, velký problém…

Máte zkušenosti s přípravkem Renumax na auta? Přidejte vaše recenze a hodnocení dolů a do diskuze

VAŠE HODNOCENÍ

1 komentář
  1. Bola som z prípravku sklamaná ,škrabanec sa zviditeľnil ale nie odstránil .Je to podvod .Je to vôbec možné ,aby televízia nechala podvodníkov klamať ľudí .?

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo