Repromeda – reference

0
Aktualizováno

Pokud nemůžete s partnerem otěhotnět přirozenou cestou, jsou tu i jiné možnosti.

Kromě adopce je tu i vysoká šance na umělé oplodnění (respektive – odborně – asistovanou reprodukci), například na reprodukční klinice Repromeda v Brně – Bohunicích.

Konzultace, odborná vyšetření páru a navrhnutí dalšího léčebného postupu.

Nebojte se dopředu, možností je skutečně hodně! Využití moderních technologií – IVF, spermiogram apod., ale také bylinky.

Velmi dobré hodnocení, přesvědčit se ale musíte sami

Valná většina recenzí na českém internetu kliniku Repromeda srdečně doporučuje, stačí se jen trochu informovat.

Nejkladnější ohlasy se týkají chování personálu, který má velmi příjemný přístup a dovede uklidnit po stránce psychické – což je samozřejmě pro úspěšné otěhotnění také dosti důležitým faktorem.

A ceník? Pokud uhradí základní IFV zdravotní pojišťovna, neplatíte nic. Pokud jste samoplátci, tak je cenovka 26 tisíc korun za jeden cyklus.

Řadu specializovaných úkonů však pojišťovna hradit už nebude, přitom ale mohou výrazně zvýšit pravděpodobnost úspěšnosti celého zákroku.

Repromeda je partnerem nejen Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR, ale i Vojenské zdravotní pojišťovny, ZP MV ČR a kupříkladu také Revírní bratrské pokladny, nemusíte se proto obávat, že zrovna vaše pojišťovna některé úkony proplácet nebude.

První dítě „ze zkumavky“ ve středoevropské oblasti přišlo na svět už v roce 1982, samotná Repromeda funguje už dlouhých sedmnáct roků. Úspěšnost?

Poměrně vysoká, 58 stálých pracovníků se postaralo o to, že se narodilo v tomto časovém úseku již více než dva tisíce dětí.

Využití zkušeného personálu a nejmodernějších technologií, přátelské prostředí, diskrétní jednání. To vše je zde zaručeno.

Nejde o prostory velké nemocnice, ale o nově vystavěný Biology Park v Brně, Repromeda se totiž v minulém roce přestěhovala do nových prostor.

Nepřehlédněte:  Laserová liposukce Slimlipo recenze

 

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo