Ripexal – recenze a zkušenosti

1

ripexal-recenzeZhubnout, a to co možná nejrychleji to jen půjde. Ripexal napumpuje metabolismus na maximum, navýší energetický výdej a odvede z organismu přebytečnou vodu.

Otoky splasknou, váha půjde dolů a pocit z toho by měl být přímo fantastický. Je ale tento produkt skutečně tak zázračným, jak slibuje ve své prezentaci? Nebo jde jen o placebo, které má přímo až nemístnou cenovku? Pojďme se na to podívat trochu blíže.

Ripexal a složení – malé tobolky s obsahem účinných látek

Tobolky Ripexalu mají celkem sedm účinných látek, které se mají postarat o likvidaci přebytečných tukových polštářků.

Účinné látky, které jsou v těchto malých tobolkách obsaženy, by měly také potlačit chuť na sladké. Bohužel se však už nikde nedočteme, jaké to jsou – konkrétní složení Ripexalu je zastřeno hávem tajemna.

Dozvíme se jediné – Ripexal obsahuje piperin látku, která skutečně umí odbourávat tuky, pokud se jí dostane účinné podpory.

Ceny za Ripexal

Balení devadesáti tobolek vyjde přibližně na osm set korun, na trhu existuje i speciální gel proti celulitidě, jehož balení s objemem 200 mililitrů přijde zájemce na zhruba pětistovku.

Dávkování Ripexalu

ripexal zkušenostiPři doporučeném dávkování dvou tablet denně nepřesáhnete dvacetikorunovou hranici, otázkou však je, zda tato léčebná kúra opravdu zabere.

Pokud patříte mezi osoby, které trpí onemocněními srdce nebo čekáte dítě, Ripexal je nutno vynechat – jinak ale výrobce přímo nevaruje před žádnými vedlejšími účinky. Vlastně by ani neměl, slibuje ryze přírodní složení celého produktu.

 

Sama od sebe tedy tato tobolka určitě nic nezvládne, pro zhubnutí se musíte začít i trochu hýbat. Výhodou může být i fakt, že jedna tobolka Ripexalu dodá tělu tolik energie, asi jako tři espressa.

Nepřehlédněte:  Alcostopex recenze

To je určitě potěšující pro studenty nebo osoby sedící celý den v kanceláři, duševní aktivita je totiž namáhavá a vyžaduje naprostou pozornost.

Jediné zkušenosti s Ripoxalem jsme objevili na Firmy.cz, zkušenost je bohužel negativní – https://www.firmy.cz/detail/13002184-ripexal-cz-praha-vinohrady.html

Ripexal jako takový ovšem bohužel moc doporučit nelze, absence výčtu toho, co je v něm obsaženo, hovoří za vše.

Vaše recenze na Ripexal a zkušenosti s hubnutím

1 Comment
  1. Chtel jsem zhubnout, a tak jsem zkusil uz docela dost veci. Chrom v tabletkach bohuzel nezabral, rozpustna vlaknina se stridavym a nejasnym uspechem. No a tak jsem zkusil tenhle Ripexal a neda se rict, ze bych videl nejaky hmatatelny vysledek. Asi je to stopro prirodni a nemuze mi to nijak ublizit ale za ty tezky prachy bych cekal jinej efekt, nemuzu si pomoct, vysledek a prinos Ripexalu proste nula nula nic!

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password