RWE recenze

0
Aktualizováno

V naší republice je v současné době zaregistrováno devětadvacet firem, které se zabývají dodávkami plynu. Mezi ně jako jeden z největších podniků s dlouholetou historií bezesporu patří RWE Energie, která v návazností s RWE Gas Net zvládá i distribuci plynu pro své odběratele v malém i ve velkém.

Naše recenze na RWE by měla umožnit každému, aby si udělal obraz o tom, jak tato firma doopravdy funguje, v čem jsou její přednosti a případně i nevýhody. To je totiž velmi důležité nejen pro současného zákazníka, ale i pro potenciálního odběratele, který o využití služeb RWE teprve uvažuje.

Co všechno RWE vůbec nabízí

rwe-energie-distribuce Kromě dodávek a distribuce zemního plynu je to i skladování plynu v podzemních zásobnících, produkce tepla a výroba, dodávka i distribuce elektřiny.

Se zajišťováním služeb má RWE bohaté zkušenosti a díky širokému obchodnímu zázemí může za svou serióznost a spolehlivost skutečně ručit, na rozdíl od malých dodavatelů, snažících se občas zlákat zákazníky na první pohled hodně zajímavou nabídkou, která ale občas není zcela reálně podložena.

Trendy k úsporám, bonusy pro zákazníky a podpora

Pro věrné zákazníky i pro ty, kteří se rozhodnou využívat více firemních služeb a nabídek, přináší RWE jako bonus výrazné slevy a úspory.

Zákazník se může stát i držitelem RWE KARTY, která je j opravňuje ke slevám v partnerských lyžařských areálech, se slevou si zakoupí i vstupenky na české filmy nebo ji využije při pořizování dovolené.

Pochvalu si firma RWE určitě zaslouží za dlouholetou podporu kulturních a dobročinných akcí, z nichž si připomeňme přinejmenším mnohé hudební, filmové a divadelní festivaly, jejich je právě RWE významným sponzorem, dále se podílí i na podpoře a popularizaci mnoha sportů včetně aktivit pro hendikepované.

Není všechno zlato, co se blyští

Pokud nás u RWE zaujme například nabízená odměna až 2 000 Kč pro každého nového i stávajícího zákazníka, k tomu ještě originální kuchařka plus zaručená jistota každoročního poklesu ceny, nebuďme zase přehnaně optimističtí a raději se vraťme oběma nohama na zem.

rwe recenze diskuze

Podle propočtů a zkušeností těch, kteří se v oboru již nějakou dobu pohybují, to zase tak úžasné není. Ne, že byste neušetřili, ale musíte si napřed všechno v klidu spočítat, nebo použít selský rozum. Pokud vytápěný objekt není ve velikosti hotelu, sportovní haly nebo feudálního sídla, bonus se trochu zmenší a z očekávaných dvou tisícovek uvidíte jen zlomkovou část.

Nepřehlédněte:  Partners zkušenosti [recenze]

Porovnejte si výši závazku a hodnotu nabízeného bonusu, s kalkulačkou v ruce si snadno poradíte i s výpočtem garantovaného každoročního poklesu ceny. Čím větší spotřeba, tím větší bonusy, to je logické, ale přece svou spotřebu chcete naopak držet při zemi, není to tak?

Občas stojí za to věnovat trochu času recenzím a také internetovým diskusím právě z pohledu spotřebitelů a zákazníků, většina příspěvků v sobě skrývá určitou hodnotu a praktické zkušenosti, což nám následně může spoustu času ušetřit.

Nabídky bonusů a zvýhodnění sdružených služeb rozhodně nejsou žádný podvod nebo past na zákazníka, ale ve svém vlastním zájmu všechno raději dvakrát pečlivě prostudujte, než se odhodláte k uzavření nebo změně smlouvy, to ostatně platí u všech dodavatelských a distribučních firem.

Po provedení registrace lze smlouvy uzavírat i upravovat také online (přes RWE online přihlášení), což je při dnešním časovém stresu rozhodně velkou výhodou.

A jak je to v případě požadavku odstoupení od smlouvy? Podle platného Občanského zákoníku je spotřebitel chráněn v případě odstoupení od smlouvy podle zákona, pokud byla smlouva uzavřena tzv. „distančním způsobem“ (tedy na dálku), lze od takové smlouvy odstoupit ve lhůtě čtrnácti dnů ode dne zahájení dodávky plynu, přičemž odstoupení musí být odesláno nejpozději v poslední den této lhůty.

Jaké budou ceny plynu pro rok 2016?

Aktuální informace o cenách zemního plynu pro rok 2016 a kompletní ceník služeb RWE najdete na internetových stránkách firmy: https://www.rwe.cz/stavajici-zakaznici/ceniky/, další informace poskytnou odpovědní pracovníci na kontaktním telefonu, v callcentru prostřednictvím sítě Skype nebo na e-mailové adrese info@rwe.cz.

Podělte se s ostatními o své zkušenosti

Pokud získáte zajímavé zkušenosti (ať už pozitivní nebo i negativní), budeme velmi vděčni za to, že se podělíte s ostatními návštěvníky našich stránek o to, co považujete za důležité a v naší recenzi nebylo obsaženo. pomůžete tak nám i všem, kteří se zajímají o stejné nebo obdobné téma, děkujeme tedy předem za případnou spolupráci a připomínky.

VAŠE HODNOCENÍ

2 Comments
  1. Největší zloději pod sluncem !!!!!! Kdo může rychle od nich. Pozor na slmouvy a skryté podmínky. Že jim není studno tak okrádat lidi !!!! fuj

  2. dobry den,, jsem váš nový zakaznik od května 2016 ´plyn + elektřina , nikdo se neozval ohledně odměny nebo bonusu ktera čini 2000 kč za plyn a za elektřinu nevím jaka je častka prosím zdělte jestli mam narok na odměnu. děkuji

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo