SafeWork.cz – pracovní pomůcky a oděvy [recenze]

0
Aktualizováno

pracovni-odevy-obuv Pokud chceme svoji práci odvádět kvalitně, s maximální efektivitou a dlouhodobě, potřebujeme se k tomu i my sami cítit co nejpohodlněji a co nejbezpečněji. Ne každý z nás má práci v teple kanceláře, existuje mnoho pracovních pozic, ve kterých se pracuje venku i přes zimu.

Právě pro pracovníky, kteří dělají na takových pozicích je pohodlí, teplo a sucho určitě tím, co má největší vliv na to, jak dobře dokáží dělat svoji práci a být spokojení.

Existují ale i pracovní pozice, kde prostě ochranné pracovní pomůcky musíte mít, jinak byste porušovali zákon (například nošení bot se špičkou ve skladech).

Pracovní obuv a oděvy na zimu

Zimní pracovní oblečení a obuv je tím, co nás bude ještě pár týdnů zajímat. Ať už děláte na stavbě či ve skladu, určitě chcete zůstat v teple.

Tohle lze v dnešní době naštěstí snadno řešit díky kvalitnímu termoprádlu, které vás udrží v teple a zároveň dokáže odvádět přebytečnou vlhkost.

Kromě termoprádla bychom rozhodně neměli zapomínat ani na kvalitní pracovní obuv.

Zimní pracovní boty jsou sice často za relativně vysoké ceny, ovšem musíte si uvědomit, že vás mohou často ochránit před úrazem, který by vaši pracovní efektivitu značně ovlivnil.

Levná i kvalitní zimní pracovní obuv je například v katalogu obchodu SafeWork.cz, který patří mezi jedny z nejznámějších obchodů s pracovními a ochrannými oděvy.

Nešetřete na svojí bezpečnosti

I když jsou firmy nuceny pořizovat bezpeční ochranné pomůcky, v mnohých případech vám zaměstnavatel zajistí opravdu jen to nejnutnější.

Pokud chcete kvalitnější ochranu a děláte práci, kde je značné riziko úrazu, doporučujeme investovat do ochranných pomůcek a zaplatit si nadstandardní výbavu z vlastní kapsy.

Velmi často podceňované jsou  problémy se sluchem, zrakem či dýchacími cestami. Kvůli tomu, že firmy na svých zaměstnancích často šetří totiž nakupují jen to nejlevnější a nejnutnější, což vždy není to nejkvalitnější.

Jestliže se rozhodujete, že si pořídíte z prémií něco navíc, potom vám můžeme doporučit již zmiňovaný katalog a e-shop SafeWork. Mají zde ochranné pracovní oděvy, obuv i pomůcky nejvyšší kvality, zároveň zde však můžete kupovat i zlevněné zboží ve výprodeji.

Nepřehlédněte:  Vironal recenze

Najdete zde kompletní nabídku oděvů, pomůcek a obuvi například pro skladníky, pracovníky v lese, na stavbě nebo třeba v autoservise.

Pracovní goretexová obuv

V poslední době si mnoho pracovníků oblíbilo obuv Gore Tex. Pracovní boty Gore Tex se liší v tom, že mají dvousložkovou membránu, která zajišťuje nepromokavost, ale zároveň schopnost odvádět vodní páru. To je způsobené díky speciální velikost pórů, které vodu nepropustí, ale vodní páru ano.

Proč pracovní obuv Gore Tex?

  • Nepromokavost, ale zároveň prodyšnost
  • Odolnost vůči mrazu a zimě
  • Nadstandardní živostnost a odolnost

Snad jedinou nevýhodou, kterou goretexová obuv má je vyšší cena. Ta sice může být občas třeba dvojnásobná, oproti cenám za klasické pracovní boty, ale investice se rozhodně vyplatí.

VAŠE HODNOCENÍ

1 komentář
  1. Zdravím, vzhledem k tomu, že pracuji ve velké výrobní firmě a mám na starost BOZP, objednávání pracovních oděvů a obranných pomůcek, tak se v této oblasti poměrně dobře orientuji. Pokud sháníte opravdu kvalitní pomůcky a pracovní oděvy, rozhodně můžu doporučit tento e-shop https://www.rucedozadu.cz/. Objednávám tady už několik let a vždy jsem byl maximálně spokojený.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo