Samsung S5610 recenze

0
Aktualizováno

Samsung-S5610 Začal mi odcházet displej u Samsungu Jet.Nechtěl jsem os,tak jsem se rozhodl pro Samsung S5610.První den-první dojmy…Nemohu popsat zatím dlouhodobější perspektivu.Co považuji za VELKÉ MÍNUS S5610!!! ???

 1. VELMI tenký,slabý a nejistý zvuk bez barvy, prostoru a šířky pásma,o dynamice nemůže být ani řeč,a to při poslechu NA SLUCHÁTKA. Zakoupil jsem S5610 komplet i se sluchátky ve slovenské distribuci(orig.sluchátka samsung,made in Vietnam)Od pohledu je vidět,že do hifi mají daleko.Otestoval je a bylo mi hned jasné,že takhle zvuk vypadat nemá…Zkusil jsem proto svá stará kvalitní,ověřěná sluchátka ze samsungu Jet…A zvuk již tak chabý zeslábl takřka do bodu absolutního minima…Jinak snad telefon solidní…Zvuk na repro přijatelný.Ale pro toho,kdo vyžaduje solidní hudební přehrávač a chce poslouchat především na sluchátka,tak rovnou říkám NE.
 2. Chybí dat kabel a v čs.disribuci sluchátka.(Ale s těmi sluchátky je to stejně jedno,protože s nimi-kvalita zvuku : 3-4 hodnocením,jako ve škole.Zřejmě je poslech na sluchátka u S5610 pouze jako rezevní,doplňující záležitost na kterou není kladen akcent.
VAŠE HODNOCENÍ
Nepřehlédněte:  Lenovo A660 recenze
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

   Zanechte své hodnocení nebo dotaz

   Register New Account
   Obnovit heslo