Samsung S5610 recenze

0
Aktualizováno

Možná, že mobilní telefon Samsung S5610 vypadá na první pohled nepříliš moderně a zastarale, není na tom vůbec tak špatně.

O tom značí i to, že je tento mobil stále oblíbený i přes nástup Smartphonů. Podívejme se na některé z jeho zajímavých parametrů.

Tip: Vyzkoušejte selfie tyč na Samsung

Mobil vyniká především elegantním metalickým designem v přehledným ovládáním pomocí tlačítek.

Potěší určitě fotoaparát s 5 megapixely. Fotoaparát má digitální zoom 4x, obsahuje LED bleska a je také schopný nahrávání a přehrávání videí.

Mobil Samsung S5610 si můžeme pořídit za nízkou cenu, která se pohybuje okolo 1 500 Kč.

Prohlídka mobilu Samsung S5610:

Samsung S5610 recenze uživatelů:

Marcel:

Zvolil jsem klasiku a zatím nelituji. Dobrý velký displej, ovládání v pohodě akorát mi vadí dvě věci – mezerník při SMSkach – přehození ze „samsungovského“ na „nokiacky“ je třeba se znovu přeučit na mezeru urpsotřed a pak co mě zatím štve nejvíce ten celokovový zaoblený kryt. Dost to klouže v ruce. Bohužel nelze zabránit pádu a tudíž škrábancům.

Martin:

Telefon mám asi tři dny a nějaké klouzání a padání nepozoruju. Zatím moje postřehy:
– i když jsem znal rozměry, po rozbalení mě překvapil svou velikostí (docela rozměrný na takový telefon, asi kvůli 2,4″ displeji)
– opravdu pevná konstrukce
– klávesnice je dobrá ale mohla být lepší – s více vystouplými tlačítky
– foťák sice klasicky mobilácky pomalý (v porovnání s kompaktem) ale kvalitní, subjektivně lepší než 5MP v SE elm/hazel
– oproti SE telefonům trochu míň propracované ovládání a struktura menu (nutno víc klikání, nebo to nejde), např. zoom u prohlížených fotek, mohly by se vypisovat všechny znaky schované pod určitým tlačítkem, občas nelogicky schované nastavení (bluetooth v aplikacích), zatím jsem nedošel na to jak jednoduše rozsvítit diodu…
– pohotovostní obrazovka má dobře našlápnuto, ale je pořád co zlepšovat

Anonymní:

Tento telefon jsem si koupil a přes pochvalné reakce mnohých jsem velmi zklamaný. Vše začíná u totálně odfláknuté české lokalizace, kdy sms neposíláte „komu:“ ale „do:“ .. všichni víme kam. Dalším paskvilem je takzvaná „inteligentní domovská obrazovka“ kde nejde zmenit formát datumu na číselný (DD/MM/RRRR), ale stále se objevují první tři písmenka měsíce na začátku s velkým písmenem a za dnem není tečka… Osobně mi příjde nejhorší věc, kterou mnozí ani nezpozorují. Při zobrazování sms se ignoruje odřádkování. V klasické sms skoro žádný problém, ale pokud sms generuje nějaký automat a tato je úhledně zformátovaná a telefon se na formátování vykašle příjdou blitky. Takovýchto blitek musím každý den zpracovat tak 50. To, že nejde diodu blesku použít jako svítilnu je taky velké mínus. A věc, která se možná týká jen mého kousku… ani s emajlovou pomocí techniků samsung nejsem schopný editovat a importovat kontakty z PC. Za 2500 jsem nečekal zázraky, jen telefon co umí základní věci. Bohužel pro výrobce je asi facebook a jiné blbosti důležitější, než správné zobrazení sms a správa kontaktů z PC. Telefon mi upadl celkem 3x pokaždé odletěl kryt baterky, baterka šla ven, telefon zapoměl čas a datum a není schopný si ho aktualizivat ze sítě. Za málo peněz mnoho trápení…

Michal:

Velice slušný mobil. Za tu cenu bych ho určitě doporučil všem , kteří chtějí klasický luxus a nechcou do mobilu moc investovat. Mobil se na pohled jeví jako velice slušný a jeho doménou je jeho 5 Mpx foťák. Dlouhá výdrž baterie je pro mobil taky velké plus. Určitě doporučuji!

Podívejte se do naší diskuze a napište vlastní recenzi!

13 Comments
 1. Telefon nelze synchronizovat s tabletem iGet který má android 5. Existuje nějaký program přes google play který by pomohl ? S PC telefon spolupracuje perfektně bez programu..

 2. chci si koupit nový mobil dotekový Samsung,aby byl docela slušně vybaven kolem 4 000 kč poraďte ALICE

 3. telefon mám téměř 2 roky ,jsem s ním spokojený ale nevím jak nahrávat tel. hovory na diktafon.Pokud to někdo víte, tak to prosím sdělte.Dík

 4. Ale musí být nastavena 4 klávesnice (někdo to nazývá joystyk) tak, že na horní nesmí být nic.

 5. Ahoj
  chtěl jsem se zeptat na jednu věc.Včera jsem si pořídil samsung s 5610.Vložil jsem tam paměťovou kartu a všechny písničky co jsem tam měl tak samozřejmě mám,ale pak je chci použít jako vyzvánění ke kontaktům a tam nastává problém,že je nemůžu najít.zřejmě se to musí nějak s kopírovat,ale nepřišel jsem na to jak.
  Děkuji za radu.

 6. Ahoj
  chtěl jsem se zeptat jestli samsung s5610 má v sobě WI-FI.
  Děkuji za odpověď

 7. Nevíte náhodou někdo, jestli se v telefonu dá nastavit pro každý kontakt jiné vyzvánění na sms ?? Potřeboval bych kdyby to šlo, ale nevím jak . U mobilu S5620 to jde, ale nechci dotykový mobil, tak jestli se dá třeba přehrát program z jednoho do druhého mobilu ?? 

 8. dlouze šiplu nahoru a dioda se rožne,dlouze šipku nahoru a dioda zhasne:-)

 9. Dobrý den, hodně věcí už tu bylo řečeno. Ať už jde o to že když spadne i z malé výšky, tak se pokaždé rozletí na ty tři části, ale co tu nebylo řečeno, že pokud ho budete nosit v kapse, tak se vám jednoduše může nejen odemknout ale při té příležitosti ještě vypnout, což se mi při ohnutí už párkrát stalo, je totiž uzamykatelný jen jedním tlačítkem, nezjistil jsem jak to změnit, kdyby se to někomu podařilo, tak ať mi napíše, (JanKelnar@seznam.cz) díky. Jinak fotoaparát fotí docela kvalitně, video je nižší kvality, mobil je docela rozměrný a váhově pro mě průměr. Mimo toho že se po každém spadnutí rozpadne, je docela bytelný, displey je dostatečně čitelný a klávesnice taky není úplně nejhorší. Hudbu musíte mít vloženou na kartě, jinak se vám v přehrávači neukáže ani písnička.

 10. Telefon mám 2 měsíce a zatím v pohodě až na pár věcí. Zatím jsem nepřišel na to, jak se při focení přibližuje (asi vada kusu) a při psaní sms mi vyjde 1 zpráva na 60 znaků a při překročení se mi účtují sms 2 .. máte to taky tak?

 11. Telefon mám dva dny, je hodně velký a poměrně těžký/ale mám malé ruce.Kupovala jsem si ho kvůli kombinaci cena/kvalitní foták – ten je OK. Nevýhoda: když má zamčené klávesy, nejsou vidět nepřijaté hovory/nové SMS. V menu je spousta nepotřebných nevypnutelných ikon/Facebook atd., které znepřehledňuji orientaci. SMS posílané DO… se tu už objevily. Takže polospokojenost.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo