Secutek.cz – odborník na odposlechy [recenze]

0
Aktualizováno

secutek-cz-odposlechy-stenice I když vás to možná překvapí, využívání odposlechů není v dnešní době vůbec nic neobvyklého.

Ceny za tato špionážní zařízení jsou stále nižší a nižší a dovolit si je tak mohou i soukromé osoby, nikoliv jen firmy a korporace.

Právě proto se začaly odposlechy a štěnice využívat například i mezi partnery.

V dnešní době je odposlech tak dobře maskovaný, že si ani často neuvědomíte, že byste mohli být odposlouchávání.

V případě, že patří naopak mezi ty, kteří si potřebují ohlídat svoje pracovní prostory a chcete mít své zaměstnance či partnery pod kontrolou, můžete využít některé odposlechy a štěnice, například od specialistů ze Secutek.cz.

Odposlechy v reálném čase

Možnosti, jak můžete sledovat či odposlouchávat vaše cíle jsou dvě – můžete je sledovat živě, tedy v reálném čase anebo si záznamy nahrávat a později si je poslechnout.

Zaměříme se nejprve na tu dražší variantu, tedy odposlechy živě.

Takové odposlechy je možné využít v práci v kanceláři nebo třeba v autě. Jejich výhodou je to, že máte okamžitě informace o tom, co kdo říká a můžete s tím tak ihned pracovat.

Nevýhody u těchto zařízení jsou ovšem vyšší ceny, horší kvalita zvuku a vysoce komprimovaný přenos. Pokud je tohle varianta odposlechu, kterou hledáte, vybírejte si mezi GSM odposlechy.

Doporučujeme: GSM odposlech s aktivací hlasem

Špionážní diktafony

odposlechy-recenze Narozdíl od GSM štěnic a odposlechů fungují diktafony jako klasické nahrávací zařízení, které si přehrajete až poté, co data z diktafonu vyzvednete.

Má to tedy nevýhodu v tom, že se na dané místo musíte vracet – musíte tam mít přístup. Není to tedy ideální pro situace, kdy využíváte odposlech jinde než ve svých prostorách.

Nepřehlédněte:  SafeWork.cz - pracovní pomůcky a oděvy [recenze]

Naopak jsou špionážní diktafony ideální pro odposlechy v kanceláři či jinde na pracovišti. Odposlechy v práci si lze vyzvednout vlastně každý den po práci, bez komplikací.

Narozdíl od GSM odposlechů dostanete díky diktafonu lepší kvalitu, jejich výdrž je dokonce několik dnů a dají se velmi dobře zamaskovat.

Příklady toho, jak může vypadat váš špionážní diktafon:

  • Tužka či propiska
  • Flash disk
  • Hodinky
  • Náramek
  • Kreditní karta
  • Klíčenka

Skryté kamery

spionazni-kamery-recenze Třetím nejčastěji využívaným špionážním zařízením jsou skryté špionážní kamery, které mohou být ukryty v nejrůznějších předmětech.

Pročtěte si: Mám doma štěnici nebo odposlech?

Tyhle kamery jsou stále častěji využívané mezi partnery, oblíbený je například budík se špionážní kamerou na odhalení nevěry, případně brýle s kamerou.

Cena za tato zařízení jsou opravdu velmi nízko. Například špionážní budík s kamerou pořídíte za méně než 2000 Kč.

Samozřejmě na trhu objevíte i dražší zařízení, tomu také potom odpovídá kvalita obrazu, výdrž baterie či velikost štěnice.

VAŠE HODNOCENÍ

1 komentář
  1. DObrý článek, já si na Secuteku v poslední době taky objednával pár vychytávek a jsem spokojený jak s produkty, tak s celým objednávkovým procesem ;)

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo