Selfie tyč na všechny Samsungy

0
Aktualizováno

Černá-selfie-tyč-pro-SamsungSháníte selfie tyč, kterou snadno a bez potíží propojíte s kterýmkoliv Samsungem? Tato univerzální selfie tyčka ve čtyřech barevných provedeních je díky propojení kabelem snadno propojitelná jak s iPhony, tak se všemi Samsungy.

Selfie tyč má klasické rozměry, ve zkrácené verzi má zhruba 20 centimetrů a pokud využijete teleskopické prodloužení, je možné ji natáhnout až na 1 metr.

Jednoduché propojení i nastavení tyče

Uchycení je jednoduché, díky pružinkám v držáku, které se vždy pevně přichytí k mobilu podle toho, jak je široký. Není tak potřeba montování žádných šroubů – váš Samsung či jiný smartphone máte během sekundy přichycený.

Poté už stačí jen vložit kabel selfie tyč do konektoru Jack a selfie tyč máte propojenou.

V nastavení vašeho smartphonu už jen zvolíte, aby váš mobil při focení využil tlačítka hlasitosti k focení. Selfie tyč totiž vydává signál, který na mobilu standardně zvyšuje hlasitost. Nastavením funkce tlačítka hlasitosti na Spoušť je ovšem možné díky tyčce fotit selfíčka.

Selfie tyč Viiber je na všechny Samsungy a funguje také na starší verze operačního systému Android. Kromě Samsungů funguje také na zmiňovaných iPhonech, také na mobilech LG, Huawei a Xiaomi.

Fotografie selfie tyče na Samsung

Koupit tuto selfie tyč na SelfieObchod.cz >>

VAŠE HODNOCENÍ
Nepřehlédněte:  Recenze: Jak funguje Glo?

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo