Selfie tyče – srovnání

0
Aktualizováno

V dnešní době představuje zaznamenávání zážitků naprostý evergreen. Vydat se třeba na dovolenou bez fotoaparátu, mobilu nebo kamery, to je něco naprosto výjimečného.

Na co vlastně selfie tyč?

Vždyť mnozí z nás už nevlezou bez mobilu ani do koupelny. Fenoménem doby je zkrátka zaznamenávání veškerých událostí a jejich sdílení s přáteli a známými, aby každý – ať chce nebo ne – mohl být součástí dění a připojit se, když ne reálně, tak alespoň virtuálně.

Většina fotografií, které dnes pořizujeme, není právě špičkové kvality – jde o to, aby se zachytil momentální okamžik.

V čem jsou fotky s tyčí lepší?

Protože však výsledkem selfie pořízené ze vzdálenosti paže natažené před obličejem nezřídka vypadá jako nezdařená dětská kresba, přišli výrobci s rafinovaným řešením: na trh uvedli nejrůznější vychytávky, které pomohou uchytit zařízení tak, aby byly vaše snímky kvalitnější, nebo dokonce, abyste nemuseli používat ruce.

teleskopický držák na selfieNapříklad držáky na produkty společnosti GoPro, které s oblibou užívají milovníci dobrodružství a adrenalinu.

Abyste nemuseli ostatní ochudit o zážitek z lyžování nebo cyklovýletu, nemusíte už sahat po improvizovaných řešeních, často ve formě izolepy a jiných kutilských vynálezech.

Selfie tyč i na kameru

Kamery GoPro totiž snadno zajistíte pomocí speciálních držáků, které se umisťují například na helmu.

A podobně je to s držáky na další přístroje – fotoaparáty vám zajistí důmyslné stativy, mobil zase speciální selfie tyč určená pro vytváření dokonalých fotografií sebe sama.

Odteď už není žádný problém sjednotit kvalitu a takřka „nereálný“ záběr – nemusíte přístroj umisťovat na žádná prapodivná místa a modlit se, aby nespadl, nemusíte si mobily přidržovat rukou a kamery GoPro jsou napříště použitelné v jakékoliv akci. Začínají prázdniny, takže vzhůru na to!

Nepřehlédněte:  Vironal recenze

TIP: V e-shopu selfietycprosamsung.cz můžete koupit selfie tyč s tlačítkem s dopravou zdarma.

VAŠE HODNOCENÍ

8 Comments
 1. Odpovědět
  Pavel Radčický před 2016/05/06

  Je to skvělá věc. Díky selfie tyči mám skvělé snímky, nedávno jsem pořídil selfie tyč která se ovládá přes bluetooth na eshopu http://www.atronic.cz a musím říct , že bez nastavování samospouště přes telefony, ale rovnou z tyče o moc přijemnější :)

 2. Koupil jsem si tuto selfie tyč, připojil jack do telefonu ale bohužel nelze fotit. Kamos na iPhone 4s a funguje mu, ja Mam iPhone 6 a nefunguje. Nevíte cim to muze byt ? Děkuji

  • Jedním z důvodů může být špatně zasunutý konektor. Občas se taky stane, že chvilku trvá, než se signál ze selfie tyče „přenese“ do aplikace fotoaparátu. Dalším důvodem potom může být nefunkčnost tohoto kusu tyčky, ale nejpravděpodobnější variantou je, že není tyč s novým iPhonem kompatibilní.

 3. Bohužel, když tyč spáruji s telefonem, tak mi tlačítko ovládá pouze zvýšení hlasitosti

 4. sice jsem nevěřila, že za tu cenu to bude opravdu fungovat, ale fotí a celkově funguje bez problémů

 5. je to super věc, můžeme fotit z větší dálky a i víc lidí. je to dobrej pomocník.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo