Selfie tyče – srovnání

0

V dnešní době představuje zaznamenávání zážitků naprostý evergreen. Vydat se třeba na dovolenou bez fotoaparátu, mobilu nebo kamery, to je něco naprosto výjimečného.

Na co vlastně selfie tyč?

Vždyť mnozí z nás už nevlezou bez mobilu ani do koupelny. Fenoménem doby je zkrátka zaznamenávání veškerých událostí a jejich sdílení s přáteli a známými, aby každý – ať chce nebo ne – mohl být součástí dění a připojit se, když ne reálně, tak alespoň virtuálně.

Většina fotografií, které dnes pořizujeme, není právě špičkové kvality – jde o to, aby se zachytil momentální okamžik.

V čem jsou fotky s tyčí lepší?

Protože však výsledkem selfie pořízené ze vzdálenosti paže natažené před obličejem nezřídka vypadá jako nezdařená dětská kresba, přišli výrobci s rafinovaným řešením: na trh uvedli nejrůznější vychytávky, které pomohou uchytit zařízení tak, aby byly vaše snímky kvalitnější, nebo dokonce, abyste nemuseli používat ruce.

teleskopický držák na selfieNapříklad držáky na produkty společnosti GoPro, které s oblibou užívají milovníci dobrodružství a adrenalinu.

Abyste nemuseli ostatní ochudit o zážitek z lyžování nebo cyklovýletu, nemusíte už sahat po improvizovaných řešeních, často ve formě izolepy a jiných kutilských vynálezech.

Selfie tyč i na kameru

Kamery GoPro totiž snadno zajistíte pomocí speciálních držáků, které se umisťují například na helmu.

A podobně je to s držáky na další přístroje – fotoaparáty vám zajistí důmyslné stativy, mobil zase speciální selfie tyč určená pro vytváření dokonalých fotografií sebe sama.

Odteď už není žádný problém sjednotit kvalitu a takřka „nereálný“ záběr – nemusíte přístroj umisťovat na žádná prapodivná místa a modlit se, aby nespadl, nemusíte si mobily přidržovat rukou a kamery GoPro jsou napříště použitelné v jakékoliv akci. Začínají prázdniny, takže vzhůru na to!

Nepřehlédněte:  Beast gel recenze

TIP: V e-shopu selfietycprosamsung.cz můžete koupit selfie tyč s tlačítkem s dopravou zdarma.

8 komentářů
 1. Reply
  Pavel Radčický 2016/05/06 at 10.03

  Je to skvělá věc. Díky selfie tyči mám skvělé snímky, nedávno jsem pořídil selfie tyč která se ovládá přes bluetooth na eshopu http://www.atronic.cz a musím říct , že bez nastavování samospouště přes telefony, ale rovnou z tyče o moc přijemnější :)

 2. Reply
  Filip 2016/01/18 at 19.14

  Koupil jsem si tuto selfie tyč, připojil jack do telefonu ale bohužel nelze fotit. Kamos na iPhone 4s a funguje mu, ja Mam iPhone 6 a nefunguje. Nevíte cim to muze byt ? Děkuji

  • Reply Radek Strouhal
   Radek Strouhal 2016/01/18 at 19.18

   Jedním z důvodů může být špatně zasunutý konektor. Občas se taky stane, že chvilku trvá, než se signál ze selfie tyče “přenese” do aplikace fotoaparátu. Dalším důvodem potom může být nefunkčnost tohoto kusu tyčky, ale nejpravděpodobnější variantou je, že není tyč s novým iPhonem kompatibilní.

   • Reply
    Filip 2016/01/18 at 19.38

    Asi to bude tou kompatibilitou, takze asi přichází varianta selfie tyč na Bluetooth. Jinak nevim.

 3. Reply
  Vlk 2015/12/01 at 18.00

  Bohužel, když tyč spáruji s telefonem, tak mi tlačítko ovládá pouze zvýšení hlasitosti

 4. […] Já někdy kolem oběda z prodejny/kavárny odešel domů, dělat na svým. Přišel jsem domů, otevřu maily a hned vidím, že jsou tam 2 objednávky na skateboardy + asi 4 objednávky na selfie tyče. […]

 5. Reply
  Peťka 2015/10/24 at 10.43

  sice jsem nevěřila, že za tu cenu to bude opravdu fungovat, ale fotí a celkově funguje bez problémů

 6. Reply
  Natala 2015/08/14 at 14.38

  je to super věc, můžeme fotit z větší dálky a i víc lidí. je to dobrej pomocník.

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo