SEO školení pro začátečníky

0

seo-skoleniNedávno jsem měl možnost zúčastnit se školení optimalizace pro vyhledávače, tedy ve zkratce školení SEO.

I když na tomto recenzním webu zatím zkušenosti s takovými službami většinou nemáme, rozhodl jsem se napsat krátké shrnutí a recenzi na školení od SEO konzultanta Marka Hnátka, která se primárně specializuje na linkbuilding.

Pro koho je školení vhodné?

Většinu času pracuji jako webmaster a správce internetových obchodů a část mé práce zahrnuje také online marketing a to primárně SEO.

Díky optimalizaci pro vyhledávače se člověk naučí, jak získat levnou návštěvnost a cílené zákazníky, kteří u vás mohou nakoupit, objednat si vaše služby nebo například navázat spolupráci.

Já osobně využívám SEO především k získání návštěvníků do mých eshopů. Pokud tedy máte internetový obchod, nebo jinou výdělečnou webovou stránku, je školení SEO určeno právě pro vás.

Kdo vás bude školit?

Školení pořádá dlouholetý SEO konzultant Marek Hnátek, podle informací z kurzu, pomáhá zvyšovat návštěvnost nejrůznějším projektů, od e-shopů se spodním prádlem až po neziskové organizace. Pokud by vás zajímalo, co a jak Marek dělá, může si pročíst jeho SEO blog na adrese blog.marekhnatek.cz.

Co se na školení SEO dozvíte?

Nyní se konečně dostáváme k samotnému obsahu školení. Tento kurz je sice určen pro začátečníky, ovšem je nabytý informacemi, takže si z něj určitě odnesou něco i zkušenější marketéři, jako například já. Školení je rozděleno na dvě části, na teoretickou a na praktickou část.

Nepřehlédněte:  Jak vybrat firmu na SEO optimalizaci

Kurz SEO probíhal ve zkratce nějak takhle – na začátku se naučíte, jak najít klíčová slova a slovní spojení, přes které vás mohou vaši potenciální zákazníci najít. Dozvíte se, jak analýzu klíčových slov rozdělit a vybrat ta nejvhodnější spojení, která jsou ideální právě pro váš business.

Naučíte se také, jak poznat, kdo je váš zákazník, jak ho oslovit a zaujmout. Podle toho právě pochopíte, co vaši zákazníci hledají, co je zajímá a co byste jim měli nabídnout a jak tomu uzpůsobit vaše webové stránky.

Abyste mohli tyhle nové znalosti uvést do praxe, doporučil na školení Marek množství nástrojů a služeb, které vám usnadní optimalizaci pro vyhledávače.

V praktické části pak Marek vysvětloval, jaké metody se opravdu vyplatí a ukázal nám několik příkladů nejrůznějších webů, kde se SEO opravdu vyplatilo a funguje. Nové metody, které se naučíte, vám pak pomůže aplikovat tak, aby byly použitelné přímo na vašem webu.

Zkušenosti a hodnocení dalších účastníků

Marek Hnátek má na svém školení na Naučmese.cz množství pozitivní ohlasů a kladných hodnocení, některé z nich jsem si dovolil přidat i sem:

“Kurz byl pro mě velkým přínosem a rozhodně ho doporučuji každému, kdo si chce rozšířit obzory o SEO.” – Ondřej T.

“V kurzu jsem se dozvěděl velké množství informací. Ne všechno jsem zcela pochopil, ale určitě mi dalo spoustu zajímavých podnětů a přiblížilo mi to profesionální uvažování v SEO.” – Jakub K.

“Kurz mne obohatil dalšími znalostmi. Myslím, že pro každého, kdo chce zvýšit čtenost čehokoliv, byl přínosem.” – Zdenka D.

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo