Sim půjčka recenze

0

Člověk se může dostat do finančních problémů v dnešní době bohužel velmi často a těch, kteří žijí na dluh neustále přibývá. Někomu může v problémových situacích pomoct rodina nebo někdo z blízkých, ovšem ti, kteří nemají nikoho podobného, na koho by se mohli obrátit musí řešit situaci jinak a to většinou půjčkou.

Nebankovní půjčky jsou dnes dostupné téměř pro každého a jednou z takových firem, která vám může v problémové situaci půjčit je SIM Půjčka s.r.o., která se zaměřuje na menší, ovšem lehce dostupné půjčky a úvěry. V dnešní recenzi jsme se zaměřili právě na tuto společnost.

Sim půjčka – peníze rychle a snadno

sim-pujcka.recenzeTato nebankovní společnost na trhu funguje už dlouho, několik let – patří tedy rozhodně mezi prověřené poskytovatele půjček. Jak už jsme zmiňovali, zaměřují se na krátkodobé půjčky a úvěry v nižších cílových částkách.

To se dozvíte už na hlavní straně této webu této půjčky na www.simpujcka.cz, kde si můžete ihned podat žádost o půjčku. Cílová částka, kterou si můžete nastavit na hlavní straně je od 1000 Kč do 11 500 Kč.

Výši splátky odpovídá také doba splatnosti, která je kratší – maximum je pouze 30 dnů. S rostoucí splatností zde narůstá také úroková sazba, proto si půjčku a splatnost dobře promyslete.

Jaké jsou podmínky půjčky?

SIM půjčka má velice příznivé podmínky. Přímo na internetových stránkách této firmy jsme se dočetli, že půjčují každému od 18 – 70 let a kdo zároveň nemá u této společnosti dluhy. Nevyžadují doložení příjmů ani potvrzení zaměstnavatele či daňové přiznání, což je pro mnoho lidí určitě výhoda. Díky tomu je vyřízení půjčky snazší a vám tak postačí jen občanka a mobil.

Nepřehlédněte:  Moneta – Recenze a zkušenosti

Splácení této krátkodobé půjčky

Sim půjčka se splácí trochu jinak, než klasické bankovní či nebankovní úvěry. Splátka se provádí jednorázově, do termínu splatnosti. Máte tedy maximálně 30 dnů na to, abyste peníze využívali a pak je musíte i s poplatkem vrátit společnosti SIM půjčka s.r.o..

Máte zkušenosti se SIM půjčkou? Podělte se s námi o vaši recenzi!

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password