Skinoren na akné [recenze]

1
Aktualizováno

skinoren-akne-zkusenosti Problémy s akné jsou sice v drtivé většině případů jen kosmetického rázu, umí ale pořádně pocuchat sebevědomí, což neplatí jen u dětí a mladistvých.

Naštěstí, právě proti akné existuje na trhu pestrá paleta přípravků, které umí účinně pomoci. Nejčastěji jde o krémy a masti – ostatně – akné je vlastně chronické onemocnění kůže a nelze je brát na lehkou váhu.

Ideální je léčit akné již v raném stadiu, předejde se tím případným depresím z vlastního vzhledu, jimiž rozhodně netrpí vždy jen náctiletí.

Skinoren je chválen prakticky ve všech dostupných recenzích

Léčivou složkou je zde kyselina azelaová, která zabírá velmi spolehlivě u všech generací.

Cena za Skinoren

Za 30 g tubičku s krémem Skinoren ale zaplatíte v lékárně mezi dvěma a třemi stokorunami, pojišťovna samozřejmě nezaplatí v těchto případech ani korunu.

Jde o produkt věhlasné firmy Bayer, na trhu už je několik let. Ti, kteří jej užívají, by se neměli obávat silného pálení – je to bohužel daň za rychlou účinnost léku, podobně jako třeba při neštovicích.

Lék je zcela nehormonální a neobsahuje kortikoidy, což je pro lidské zdraví mimořádně důležité!

Lze jej tedy bez problémů užívat i během těhotenství nebo období kojení, mazání postižených míst lze vykonat klidně i dvakrát denně, pro lepší účinek i vícekrát.

Délka léčby? Přinejmenším měsíc, problémy s akné jsou mnohdy vleklé a léčba není nikterak jednoduchá, pupínky se vrací znovu a znovu – kdo někdy podobné problémy zažil, jistě dobře ví, o čem je teď řeč.

Pokud je vám přes dvacet, poraďte se při léčbě akné s lékařem. Pokud se totiž současně s ním dostaví úbytek tělesné hmotnosti, časté močení nebo snížená chuť k jídlu, možná jde o průvodní jev něčeho mnohem vážnějšího. Příčina se tady musí odhalit neprodleně…

Nepřehlédněte:  Psorifix - mast na lupénku [recenze]

Máte s přípravkem Skinoren zkušenosti? Přidejte vaše recenze a hodnocení do diskuze

VAŠE HODNOCENÍ

1 komentář
 1. Doporučuji na akné :

  1) HydroBAND akné náplast kruhová 1x 36ks je mnohem levnější než níže uvedené náplasti na akné. Jsou vynikající a se stejnou funkcí (rychle sají bakterie a jejich výměšky, tj. hnis). Výrobce Čína, pro EU zástupce Německo. Ale jsou silnější, silikonové, též průhledné, spíše na doma. Snadno se na/z kůže snímají pinzetou. Nesahejte na žádné náplasti na straně lepu, neboť na ně přenášíte bakterie. Cena : jen 48 Kč/1 balení (36 ks náplastí) : např. : Medine.cz, levnylek.cz a další obchody (hledejte např. přes vyhledávač Heureka.cz), hlavně kolem Ostravy, Opavy, sice doprava trvá 3-4 dny, ale mají je nejlevnější, jelikož tj. chudý kraj, a tak je tímto za levný lék podpoříte.

  2 ) AnsCare Náplasti na akné 36 kusů jsou též skvělé. Výrobce Taiwan a Anglie (UK). Rychle nasávají hnis z uzavřených i otevřených pupínků. Jsou tenké, průhledné, lze je nosit i venku, když je častěji měníte, než za doporučených 12 hodin, a to dle nasátého hnisu, např. po 6-8 h. Po delší době jdou špatně sundat z kůže. Jsou drahé pro juniory, ale i seniory, kteří také trpí akné (klidně celý život). Nejlevnější jsou na IN (internetu) asi za 240 Kč/1 balení (36 ks náplastí). K nalepení a sejmutí z kůže používejte pinzetu. Nesahat na lep.

  3) Doporučuji na doma HydroBand a na ven AnsCare, ev. také drahé MiaCare Náplasti na akné – NOC/DEN 12 ks, ale ty prodávají v ČR asi jen po 12 ks.
  Jsou diskrétní, intenzivní, fajn. Zaplať Bůh, že alespoň něco vědci vymysleli. Za našeho mládí nebylo nic, nic, nic.
  Nevyléčí nadobro, jen na čas.

  Cena je u všech druhů náplastí na akné pro Čechy vysoká pro juniory i seniory. Nejnižší je na severní Moravě. Mohly by je začít vyrábět levněji české firmy. Dovoz je drahý.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo