Skinoren na akné

0

skinoren-akne-zkusenostiProblémy s akné jsou sice v drtivé většině případů jen kosmetického rázu, umí ale pořádně pocuchat sebevědomí, což neplatí jen u dětí a mladistvých.

Naštěstí, právě proti akné existuje na trhu pestrá paleta přípravků, které umí účinně pomoci. Nejčastěji jde o krémy a masti – ostatně – akné je vlastně chronické onemocnění kůže a nelze je brát na lehkou váhu.

Ideální je léčit akné již v raném stadiu, předejde se tím případným depresím z vlastního vzhledu, jimiž rozhodně netrpí vždy jen náctiletí.

Skinoren je chválen prakticky ve všech dostupných recenzích

Léčivou složkou je zde kyselina azelaová, která zabírá velmi spolehlivě u všech generací.

Cena za Skinoren

Za 30 g tubičku s krémem Skinoren ale zaplatíte v lékárně mezi dvěma a třemi stokorunami, pojišťovna samozřejmě nezaplatí v těchto případech ani korunu.

Jde o produkt věhlasné firmy Bayer, na trhu už je několik let. Ti, kteří jej užívají, by se neměli obávat silného pálení – je to bohužel daň za rychlou účinnost léku, podobně jako třeba při neštovicích.

Lék je zcela nehormonální a neobsahuje kortikoidy, což je pro lidské zdraví mimořádně důležité!

Lze jej tedy bez problémů užívat i během těhotenství nebo období kojení, mazání postižených míst lze vykonat klidně i dvakrát denně, pro lepší účinek i vícekrát.

Délka léčby? Přinejmenším měsíc, problémy s akné jsou mnohdy vleklé a léčba není nikterak jednoduchá, pupínky se vrací znovu a znovu – kdo někdy podobné problémy zažil, jistě dobře ví, o čem je teď řeč.

Pokud je vám přes dvacet, poraďte se při léčbě akné s lékařem. Pokud se totiž současně s ním dostaví úbytek tělesné hmotnosti, časté močení nebo snížená chuť k jídlu, možná jde o průvodní jev něčeho mnohem vážnějšího. Příčina se tady musí odhalit neprodleně…

Nepřehlédněte:  Kyselina chlorogenová CGA 800

Máte s přípravkem Skinoren zkušenosti? Přidejte vaše recenze a hodnocení do diskuze

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo