Školení SEO a linkbuildingu

0

skoleni-seo-linkbuildingJedním z online marketingových kanálů, který patří mezi ty nejvýhodnější (pokud se s ním správně pracuje) je SEO, neboli optimalizace pro vyhledávače.

Jde o metodu, při které vaše webové stránky upravujete a propagujete tak, aby se dostaly na co nejlepší místa ve výsledcích hledání.

Typickým příkladem může být například zahradník z Liberce, který potřebuje dostat svoji firemní stránku na první pozici na slova jako “zahrady Liberec” “návrh zahrady Liberec” či “úpravy zahrad Liberec”.

Bohužel, jako vlastník firmy máte jen těžko čas na to, abyste se učili nové marketingové metody.

Informace na internetu sice jsou, ale těžko dostupné. A navíc existuje spoustu samozvaných “SEO expertů”, kteří se vám budou snažit poradit, ale přitom vám pravděpodobně dodají jen mylné informace.

Jak už jste možná sami zjistili, v Česku je obrovský nedostatek kvalitních marketérů, kteří vám se SEO pomohou.

Nepřehlédněte:  Jak vybrat firmu na SEO optimalizaci

Existují sice specializovaní konzultanti, ale jejich hodinová sazba je téměř vždy tak vysoká, že se pro malé podniky (jako je například zahradničení v Liberci), nemůže vyplatit. Proto nakonec nezbývá nic jiného, než si zkusit “dělat” SEO sami, vlastnoručně.

Právě kvůli této díře na trhu začal jeden z předních českých SEO konzultantů, Marek Hnátek, nabízet školení SEO a linkbuildingu (získávání zpětných odkazů).

SEO konzultant Marek Hnátek se věnuje online marketingu už mnoho let, stýká se s předními odborníky, školí se na konferencích a má za sebou několik úspěšných projektů (přesvědčit se můžete v referencích u něj na webu, nebo například zde – https://www.josefkroupa.cz/budovani-zpetnych-odkazu-skoleni-likbuildingu).

Zdá se vám cena za školení vysoká?

Když jsem poprvé viděl ceny za školení SEO a linkbuildingu od Marka, říkal jsem si – opravdu se mi tahle investice vyplatí? Není to trochu drahé?

seo-konzultant-sluzbyJenže potom jsem se podíval na hodinové sazby konkurenčních SEO konzultantů (například na webu poradci.cz) a změnil jsem názor.

Na českém trhu není možné narazit na profesionála, který se vezme méně než 1000 Kč za hodinu.

Pokud bych využil Markovo školení sám, vyšlo by to na 7 000 Kč, což znamená 7 hodin (reálně ještě méně) od nějakého profesionála, což není moc.

Problém u konzultantů je totiž v tom, že za vás práci odvedou, ale jste vlastně limitovaní cenou 7000 Kč , což v případě školení neplatí (know how lze využívat neomezeně).

Díky školení SEO a linkbuildingu získáte přehled v oboru, naučíte se základy a budete si schopni potom marketing dělat sami.

Ano, vás to bude stát taky čas, ale pokud si účtujete méně než tisícovky za hodinu, musíte prostě “ušetřit” (vaše práce nebude tak dokonalá jako práce expertů, ovšem ne vždy je to potřeba).

Nepřehlédněte:  SEO školení pro začátečníky

Velmi dobře si dokáži představit, že vyškolený zahradník z Liberce bude jeden z mála, který bude SEO rozumět. Tím pádem mu budou stačit jen informace ze školení a jen díky nim se ve vyhledávačích dostane na první pozice.

Samozřejmě jiné případy jsou velké firmy, například v případě velkých firem či e-shopů je situaci jiná, těm už se vlastní odborníci vyplatí (ovšem mají na to jiné rozpočty).

Co se tedy naučím?

Marek Hnátek nabízí komplexní SEO služby rozumí všem procesům, které při optimalizaci pro vyhledávače musíte udělat. Můžete tedy počítat s tím, že vám vysvětlí, jak udělat analýzu klíčových slov a odhalit výrazy, kde není konkurence a přes které můžete získat zákazníky nejlevněji.

Zároveň vám ukáže, jak si zanalyzovat webu, provést SEO audit a zjistit, co můžete na vašich webových stránkách vylepšit, aby měly lepší hodnocení od vyhledávačů.

SEO konzultant Marek Hnátek vás mimojiné také naučí dělat linkbuilding a to jak teoreticky, tak prakticky. Jedna věc je totiž sbírat odkazy, druhá věc je ovšem získávat odkazy chytře, efektivně a s co největším užitkem.

Právě těmito znalostmi se Marek odlišuje od konkurenčních “SEO specialistů”, kteří se na vás budou snažit jen vydělat.

Chci získat znalosti a naučit se SEO

Rozhodli jste se, že investujete svoje finanční prostředky do školení a naučíte se dělat reklamu na internetu vlastními silami? V takovém případě není nic snazšího než si rezervovat školení Marka Hnátka na webu http://prvnimista.cz/. Brzy poté můžete čekat další informace ohledně termínu a detailů školení.

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo