Slimax Forte recenze

0
Aktualizováno

slimax-forte-recenze Lék na přebytečná kila od společnosti Maxivitalis, který nese reprezentativní název Slimax. Tobolky, se kterými zhubnete, s inovativním složením, stačí jen pravidelně užívat a zapít sklenicí vody; načež slibují zajímavé výsledky.

Jak se ale vzácně shodnou recenze na tuzemském internetu, rozhodně nemusí jít o nějaký podvod. Cena?

Zhruba pětistovka za 150 tobolek, je ale nutné užívat až šest tobolek za den – cena za každodenní užívání je tedy přibližně dvacetikorunová.

Obsažená vláknina rozhodně pomůže

Na rozdíl od jiných produktů, které slibují zhubnutí, zde se alespoň dozvíme nějaké podrobnější informace o složení. To, že Slimax Forte Femi obsahuje instantní vlákninu, extrakt z opuncie nebo rostlinný polysacharid glukomannan je rozhodně svým způsobem plus.

Psychická podpora do začátku hubnutí, ale také pomocník, který je i zčásti efektivním. Rozhodnutí zhubnout však musí mít především oporu přímo ve vás – a ve cvičení a úpravě jídelníčku.

Maxivitalis sice pustila na trh poměrně kvalitní produkt, pokud jej srovnáme se zázraky ze světa, na něž objevujeme reklamu dnes a denně, rozhodně nevyjde jako poražený.

O žádný bytostný zázrak ovšem také nejde, automaticky to určitě nepůjde!

Výhodou je ale fakt, že Slimax snižuje pocit hladu…

Nejde o spalování tuků jako takové, spíše o fakt, že s těmito tobolkami (stačí je brát zhruba čtvrt hodiny před jídlem a zapít asi čtvrtlitrem vody) se snadněji zasytíte – a může za to i obsažená vláknina, která v trávicím ústrojí nabobtná a zamezí zbytečnému přejídání.

S tím se poté přidá i menší chuť na sladké, které si mnoho lidí v diskuzích skutečně pochvaluje.

Negativa? Vlastně ano. Několik diskutujících si stěžuje na zácpu, kterou patrně vyvolal právě Slimax, nevýhodou je patrně i tvar a velikost tobolek, tedy alespoň pro některé uživatele.

Nepřehlédněte:  Advance Garsin [recenze]

Pozitivní a negativní recenze jsou zhruba vyrovnané, tudíž – nelze říct s jistotou, že Slimax je placebo, ale ani to, že by na nikoho nepůsobil a nepomohl zhubnout, alespoň částečný vliv na některé lidi jistě měl.

Vyzkoušeli jste Slimax na hubnutí? Zafungoval vám? Přidejte vaše recenze dolů do diskuze a podělte se o svoje zkušenosti s ostatními

VAŠE HODNOCENÍ
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo