Slimfox Brno recenze

0

slimfox-brno-recenze Kosmetické centrum v Brně, které nabízí komplexní přístup ke každému klientovi. Salon v centru města, kde si lze dopřát hloubkové čištění pleti nebo epilaci voskem, stejně tak i mezoterapii, kavitaci (odstranění tuku) nebo další procedury, které pomohou k lepšímu pocitu z vlastního těla. Zkrášlení, zhubnutí, a ještě mnohem více, to je klinika Slimfox.

Kosmetika Slimfox zkušenosti

Objednání online na různá kosmetická ošetření, to je zde skutečně velkou předností. Stačí zvolit ošetření, den, čas a poté už jen vše potvrdit jediným kliknutím, odpadají tak dlouhé telefonáty nebo osobní návštěvy.

Jistě je však pravdou, že toto je ve světě kosmetických center už spíše běžná praxe než cokoliv, co by se dalo označit za něco výjimečného.

Kosmetické studio slimfox

Rašínova ulice v Brně, doslova jen pár kroků od Brněnského orloje či Janáčkova divadla, přesně zde sídlí Slimfox, otevírací doba je běžně ve všední den mezi sedmou ráno a půl osmou večer, v sobotu je zde od devíti ráno do jedné odpoledne.

Pokud si přečteme recenze na Facebooku, máme tu prakticky jen samá pozitiva. Hodnocení 4,8 z celkových pěti možných je hodně vysoké, pochvala střídá pochvalu, celkem 22 recenzí je veskrze kladných.

Zaujme snad jen jedno, při kterém byla udělena pouze jedna hvězda, toto hodnocení však nebylo doplněno žádným dalším komentářem, a proto jej můžeme označit za trochu zavádějící.

Ceník služeb kosmetického studia Slimfox Brno

Zájemce a zájemkyně jistě potěší i cenová hladina jednotlivých úkonů, barvení řas nebo epilace je standardně otázkou několika stokorun, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, které nabízí efektivní výsledky prakticky okamžitě, vyjde na 400 korun.

Nepřehlédněte:  Krátkodobé půjčky: Vybírejte je podle důležitých parametrů

Kompletní ceník najdete v jejich online katalogu zde – http://www.slimfox.cz/cenik

Většina kosmetických ošetření, včetně likvidace tukových polštářků, nepřekročí dvoutisícovou hranici, jde proto o cenově dostupné zákroky pro širokou veřejnost.

Vaše zkušenosti a recenze

Do studia jsem začala chodit teprve nedávno, ale jsem nadmíru spokojená. Pleť se začíná krásně spravovat a během péče paní Evy si vždy odpočinu. Nedávno jsem měla možnost vyzkoušet úpravu obočí voskem LYCON a velice mě překvapilo, že průběh ošetření byl méně bolestivý než úprava pinzetou a ve finále zmizely i jemné chloupky, které jindy nechtěly pryč.

 

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo