Snake b-effect

0

V současnosti si dejte pozor na podvodné webové stránky, které propagují přípravek, konkrétně krém Snake B-Effect Advanced Anti-Aging Solution.

Propaguje ho inzertní plocha na portálu centrum.cz prostřednictvím tohoto banneru. Banner směřuje na staré dobré falešné stránky Centrumzliav, na stránku konkrétně: centrumzliav.com/krasa/snake, kde se nacházejí zavádějící informace o údajných klientech, o údajném lékaři, zázračné formuli a kdejaké jiném objevu.

Jen z důvodů časové tísně upozorňujeme ve stručné podobě, že se jedná o identický případ jako v mnoha jiných již zde uvedených a popsaných.

Falešné stránky, falešné komentářů ukradené vymyšlené identity lidí a zavádějící obsah. Odborníci, kteří jsou garancí důvěryhodnosti neexistují. Jde o další nechutný podvod.

Varujte proto své blízké, aby se vyvarovali tomuto banneru a nedaly se oklamat. Nejlepší cílovou skupinou jsou důchodci a tentokrát je reklama cílená právě na nich. A jen tak mimochodem, žádná 73. letá žena z Brezna neobjevila žádný způsob, jak omladit o 15 let.

Údajné účinky hadího krému

Pleťový krém s hadím jedem obsahuje polypeptid extrahovaný z hadího jedu, díky kterému má krém skvělý liftingový účinek a dokonale vyhlazuje pleť od vrásek i drobných linek. Bohaté složení krému obsahuje řadu dalších účinných látek a vitaminů, které do hloubky hydratují a vyživují pleť, redukují vrásky, znatelně posilují pleť a zabraňují jejímu předčasnému stárnutí.

Vaše zkušenosti a recenze

“Já si bohužel krém snake b effekt objednala a zaplatila 2000.Až potom jsem zjistila,že to jsou podvodníci.Prý garance vrácení peněz,když to nebude účinkovat.Obyčejný krém,který se dá koupit za pár šupů.Kam bych to asi vracela,když sídlej někde v cizině.Mám vztek,ale ted už je pozde.” – Soňa

“Já si bohužel krém snake b effekt objednala a zaplatila 2000.Až potom jsem zjistila,že to jsou podvodníci.Prý garance vrácení peněz,když to nebude účinkovat.Obyčejný krém,který se dá koupit za pár šupů.Kam bych to asi vracela,když sídlej někde v cizině.Mám vztek,ale ted už je pozde.” – Soňa

6 komentářů
 1. Reply
  Vlasta Horáková 2016/04/29 at 10.59

  Má slova. Po používání zakoupeného krému SNAKE B effect za 1000 Kč. jsem vypadala starší. Pod očima plno vrásek. Po přerušení se po týdnu vrátila pleť do normálu.

 2. Reply
  Jana 2016/04/24 at 8.18

  Také jsem se poučila: po měsíci jsem vypadala o 10 let starší a všichni se mě ptali, zda nejsem nemocná.
  stojí to zato? Jana

 3. Reply
  Renáta Rybáriková 2016/03/29 at 11.45

  No, neviem čo si o tom mám myslieť. Mne síce peniaze vrátili, ale mala som z toho také nervy.

 4. Reply
  Monca Pospíšilová 2016/03/26 at 9.52

  Tak přidávám se ke stížnosti. Stálo mě to 2700,- !!!! Peněženka prázdná,vrásky stejné,ale jedno mi to dalo…v životě nikdy nic si neobjednám přes internet!!! Poučena do konce života,to mi věřte…

 5. Reply
  Renáta Rybáriková 2016/03/23 at 23.39

  Ja som za za neho vyhodila pár desiatok euro, mne aspoň vrátili peniaze, hoci bolo treba ten krém posielam mimo Slovenska. Bolo to poriadne zdĺhavé.

 6. Reply
  Vlasta Němcová 2016/03/19 at 0.49

  Já mám také tuto zkušenost, zaplatila jsem za malinkate balení 1000 Kč a kdych si koupila obyčejnou indulonu tak bych udělala lépe. Je to podvod !!! SNAKE B-EFFECT podvod na nás !!!

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo