Sónický zubní kartáček

0

Ústní hygiena není nic snadného, mnoho z nás i přes velkou péči chodí pravidelně k zubaři a má například několik plomb. Dásně jsou velmi citlivé, zubní sklovina zase relativně snadno narušitelná.

Zubní kaz si nevybírá, kromě těch několika málo jedinců, kteří mají zuby dokonale v pořádku (a patrně k tomu mají i genetické sklony), měl někdy vrtaný zub snad úplně každý. A je to přeci jen věc, které by se každý rád vyhnul.

Velkým průlomem v péči o náš chrup je v moderní době například sonický zubní kartáček. Kdo vlastní citlivé zuby nebo dásně náchylné k častému krvácení, měl by si jej doslova a do písmene zamilovat, má totiž proč!

Elektrické sónické zubní kartáčky

Čištění je maximálně šetrné, na rozdíl od klasických elektrických kartáčků jsou navíc zuby čištěny vertikálně, tedy nikoliv klasickým horizontálním pohybem.

sonicky-zubni-kartacek

Díky sonickému elektrickému kartáčku pročistíte pečlivě i mezizubní prostory (takže odpadají dentální nitě nebo mezizubní kartáčky, to je po každém jídle práce na pěkně dlouho), díky střídání kartáčkových hlavic může tuhle novinku na trhu s dentální hygienou využívat každý člen rodiny.

Svěží pocit v ústech během dvou minut (za minutu provede až na čtyřicet tisíc kmitů, srovnejte to s klasickým „ručním“ kartáčkem z minulého století), několik čistících programů a dlouhodobá trvanlivost, stačí jen adekvátní péče. K tomu navíc i velmi kladné recenze od uživatelů, rozhodně lze doporučit!

Je zde však i pár nevýhod, které je nutné zmínit a brát při případném výběru sonického zubního kartáčku v potaz.

Potřebujete totiž speciální zubní pastu, klasika ze supermarketu je bohužel nevhodná. I na to se ale dá časem zvyknout, zubní pasta prostě nebude pěnit.
Mínusem je i vyšší cena, sonický kartáček vyjde třeba i na osm tisíc korun – na stranu druhou je to však investice takřka na celý život, zde se proto s větším vydáním musí počítat.

Zapojte se do diskuze o sonických kartáčcích a přidejte váš osobní test

2 komentáře
  1. Reply
    lenka 2016/02/26 at 20.05

    Já zkusila sonický kartáček od Megasmile, ale nikdy jsem nic předtím nepoužívala, musím uznat , že to má své kouzlo, pocit vyčištěných zubu je dokonaly :)

  2. Reply
    Jaruš 2016/02/02 at 14.11

    My v rodině používáme sonické kartáčky od Philips. Když jsme je poprvé viděla, myslela jsem, že to je jen nějaký předražený elektrický kartáček, pak jsem ho ale dostala na narozeniny (sama od sebe bych si ho za ty peníze nekoupila). Ale jakmile jsem ho otestovala, měla jsem jasno a teď už ho má i manžel :)

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo