Společnost Companies.cz – recenze a zkušenosti

4
Aktualizováno

Společnost Companies.cz s.r.o. je od roku 2004 předním poskytovatelem ready made společností na českém trhu a je jednou z prvních společností, které se tomuto odvětví začaly věnovat.

Společnost Companies.cz s.r.o. spolupracuje s advokátní kanceláří ŽIŽKA & PARTNERS, jednoho ze zakladatelů Companies.cz s.r.o. Mgr. Martina Žižky. Díky tomu nabízí ucelené portfolio služeb spojených s podnikáním včetně právních služeb v oblasti obchodního práva, zakládání obchodních společností, prodej společností, poskytování sídel i virtuálních kanceláří, změn společenských smluv a zakladatelských listin.

Další služby společnosti Companies.cz

Společnost Companies.cz nabízí i založení s.r.o. na klíč během 1 dne. U tzv. ready made firem lze velmi rychle reagovat na přání klientů a měnit strukturu společnosti podle požadavků klienta. Lze také navyšovat kapitál v průběhu peněžitým i nepeněžitým vkladem. Lze také provádět fúze či likvidace společnosti nebo exekuce. Profesionální servis je poskytován i obchodním partnerům.

Různé typy společností

Realizovat lze založení společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti, veřejné obchodní společnosti, komanditní společnosti i ústavu v podobě o.p.s. a dalších typů firem. Lze vybrat vhodnou společnost na klíč nebo sídlo v podobě virtuální kanceláře. Získat lze i ready made společnost za výhodných podmínek. Pro všechny zájemce jsou připravené již založené obchodní společnosti bez historie, závazků a s plně splaceným kapitálem. Na výběr je prodej ready made s.r.o., ready made a.s. a ready made SE. Ušetříte čas s vyřizováním administrativních záležitostí.

Služby i pro cizince

Služby jsou poskytovány pro podnikání v ČR a značnou část klientů tvoří i cizinci, kteří nemluví česky se servisem v angličtině a ruštině. Dokumenty jsou v bilinguální podobě a klienti vědí, co podepisují. Samozřejmostí je vyřizování krátkodobých i dlouhodobých víz nebo povolení k přechodnému pobytu. Využít lze služby založení odštěpného závodu a vstoupit na český trh, nebo kapitál investovat do nemovitosti. Služby zahrnuje kompletaci dokumentů a podání všech žádostí.

Nepřehlédněte:  Renumax recenze

Společnost Companies.cz – recenze

Podle vyjádření spokojených klientů je společnost Companies.cz s.r.o. přeborníkem svého oboru. Při založení, nákupech i prodejích mnoha společností vše probíhalo rychle a profesionálně, veškerá dokumentace byla zpracována bezchybně, přehledně, rychle a na odpovídající úrovni včetně profesionálních služeb. Klienti oceňují profesionalitu, flexibilitu, individuální a proklientský přístup při řešení požadavků i v oblasti doprovodných právních služeb poskytovaných ŽIŽKA & PARTNERS. Oceňován je konstruktivního přístupu a promptní vyřizování záležitostí. Klienti si chválí výborný servis a neuvěřitelnou rychlost. Spolupráci s touto společností klienti doporučují a oceňují i asistenci na telefonu a splněné sliby.

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo