Společnost Companies.cz – recenze a zkušenosti

0

Společnost Companies.cz s.r.o. je od roku 2004 předním poskytovatelem ready made společností na českém trhu a je jednou z prvních společností, které se tomuto odvětví začaly věnovat.

Společnost Companies.cz s.r.o. spolupracuje s advokátní kanceláří ŽIŽKA & PARTNERS, jednoho ze zakladatelů Companies.cz s.r.o. Mgr. Martina Žižky. Díky tomu nabízí ucelené portfolio služeb spojených s podnikáním včetně právních služeb v oblasti obchodního práva, zakládání obchodních společností, prodej společností, poskytování sídel i virtuálních kanceláří, změn společenských smluv a zakladatelských listin.

Další služby společnosti Companies.cz

Společnost Companies.cz nabízí i založení s.r.o. na klíč během 1 dne. U tzv. ready made firem lze velmi rychle reagovat na přání klientů a měnit strukturu společnosti podle požadavků klienta. Lze také navyšovat kapitál v průběhu peněžitým i nepeněžitým vkladem. Lze také provádět fúze či likvidace společnosti nebo exekuce. Profesionální servis je poskytován i obchodním partnerům.

Různé typy společností

Realizovat lze založení společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti, veřejné obchodní společnosti, komanditní společnosti i ústavu v podobě o.p.s. a dalších typů firem. Lze vybrat vhodnou společnost na klíč nebo sídlo v podobě virtuální kanceláře. Získat lze i ready made společnost za výhodných podmínek. Pro všechny zájemce jsou připravené již založené obchodní společnosti bez historie, závazků a s plně splaceným kapitálem. Na výběr je prodej ready made s.r.o., ready made a.s. a ready made SE. Ušetříte čas s vyřizováním administrativních záležitostí.

Služby i pro cizince

Služby jsou poskytovány pro podnikání v ČR a značnou část klientů tvoří i cizinci, kteří nemluví česky se servisem v angličtině a ruštině. Dokumenty jsou v bilinguální podobě a klienti vědí, co podepisují. Samozřejmostí je vyřizování krátkodobých i dlouhodobých víz nebo povolení k přechodnému pobytu. Využít lze služby založení odštěpného závodu a vstoupit na český trh, nebo kapitál investovat do nemovitosti. Služby zahrnuje kompletaci dokumentů a podání všech žádostí.

Nepřehlédněte:  Hallu Forte recenze

Společnost Companies.cz – recenze

Podle vyjádření spokojených klientů je společnost Companies.cz s.r.o. přeborníkem svého oboru. Při založení, nákupech i prodejích mnoha společností vše probíhalo rychle a profesionálně, veškerá dokumentace byla zpracována bezchybně, přehledně, rychle a na odpovídající úrovni včetně profesionálních služeb. Klienti oceňují profesionalitu, flexibilitu, individuální a proklientský přístup při řešení požadavků i v oblasti doprovodných právních služeb poskytovaných ŽIŽKA & PARTNERS. Oceňován je konstruktivního přístupu a promptní vyřizování záležitostí. Klienti si chválí výborný servis a neuvěřitelnou rychlost. Spolupráci s touto společností klienti doporučují a oceňují i asistenci na telefonu a splněné sliby.

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo