Spyobchod.cz recenze

-1
Aktualizováno

Hledáte kvalitní e-shop se špionážní a bezpečnostní technikou? Potřebujete nový zabezpečovací systém, kvalitní kameru nebo fotopast?

Nebo máte zájem o odposlouchávací zařízení, případně jinou techniku z této kategorie? Doporučujeme internetový obchod společnosti SHX Trading s.r.o., který přináší největší výběr špionážní techniky, navíc s garancí nejnižší ceny.

Rozsáhlý sortiment kvalitní techniky

spy-obchod-recenze Šíře nabídky internetového obchodu www.spyobchod.cz je skutečně obrovská. Na jednom místě najdete několik tisíc položek z oblasti špionážní techniky.

Součástí e-shopu jsou zařízení pro sledování osob a vozidel, špionážní minikamery, fotopasti, bezpečnostní kamery, celé zabezpečovací systémy, kamery pro noční vidění a termovize, špionážní helikoptéry, diktafony, různé přijímače a vysílače, detektory, rušičky signálu a spousta dalšího kvalitního zboží od předních výrobců.

Kvalitní fotopasti s dlouhou výdrží

Pokud sháníte kvalitní a spolehlivou fotopast s dlouhou výdrží baterie, určitě si vyberete právě v tomto e-shopu. Pod odkazem http://www.spyobchod.cz/fotopasti/ si můžete vybrat z těch nejlepších fotopastí, jež jsou u nás aktuálně dostupné. V nabídce jsou i produkty pro náročné klienty, kteří potřebují profesionální řešení s vysokou kvalitou obrazu.

Zabezpečovací systémy s připojením na WiFi

Pro maximální ochranu Vašeho domova je dobré pořídit si kromě kvalitních dveří a zámků také moderní bezpečnostní systém.

Nové zabezpečovací systémy jsou vybaveny GSM alarmem a mají připojení k internetu prostřednictvím WiFi technologie, můžete je navíc snadno ovládat pomocí aplikace z vašeho chytrého telefonu – kvalitní zařízení, jež si můžete sami nainstalovat naleznete na této stránce – http://www.spyobchod.cz/zabezpecovaci-systemy/.

Špičkové IP kamery pro vnitřní i venkovní použití

spionazni-zarizeni-recenze Nesmírně pestrý je u tohoto e-shopu výběr kamer pro vzdálené sledování. IP kamery si lze vybrat vnitřní i venkovní, bezdrátové i drátové, WiFi IP kamery s připojením na internet nebo speciální PZT IP kamery.

Pokud si nevíte rady, který typ kamery by pro Vás byl nejvhodnější, zkuste se podívat na průvodce http://www.spyobchod.cz/jak-vybrat-kameru-pro-vzdalene-sledovani/, který Vám pomůže vybrat vhodný produkt.

Další zajímavé produkty v e-shopu

Spousta výrobků, které SPY obchod nabízí, je velmi originálních a přinášejí unikátní řešení, která bychom si ještě před pár lety ani neuměli představit.

Nepřehlédněte:  JUUL elektronická cigareta [recenze]

Za zmínku stojí např. speciální studentský set, jenž obsahuje mikrosluchátko s indukční smyčkou, miniaturní kameru ukrytou v knoflíku, bezdrátový vysílač s přijímačem, digitální TV kartu pro příjem signálu v notebooku a speciální program, umožňující nahrání a úpravu videa.

S pomocí této jedinečné sady tak mohou žáci a studenti získat nápovědu, která jim pomůže např. při písemných testech.

K dalším zajímavým produktům patří např. špionážní kvadrokoptéra s GPS modulem a Full HD kamerou, nenápadná propiska, jež v sobě ukrývá malou kameru nebo USB flashdisky pro monitorování PC.

V případě Vašeho zájmu si navíc lze objednat i kamufláž špionážní techniky na míru. Provozovatel internetového obchodu nabízí i zakázkovou výrobu špionážních zařízení, takže si např. odposlouchávací zařízení nebo minikameru můžete nechat nainstalovat do Vašeho zařízení – samozřejmě tak, aby to nikdo nepoznal.

Kamenná pobočka v Praze

Kromě e-shopu provozuje společnost SHX Trading také vlastní kamennou prodejnu se showroomem, která se nachází v našem hlavním městě, na adrese Týmlova 8, Praha 4.

Tam se Vám bude ochotně věnovat personál prodejny, se kterým můžete Vaše požadavky prodiskutovat a nechat si poradit nejvhodnější řešení.

Hodnocení e-shopu

Společnost SHX Trading s.r.o., která je provozovatelem internetového obchodu SPYobchod.cz, má za sebou více než 5 let zkušeností s prodejem špionážní a bezpečnostní techniky.

Veškeré zboží pochází od prověřených výrobců, můžete se tak spolehnout na jeho špičkovou kvalitu. U vybraného zboží je navíc možné objednat si i jeho odbornou instalaci. Služby tohoto e-shopu jsme vyzkoušeli a byli jsme naprosto spokojení – objednávka byla bleskově vyřízena a zboží nám přišlo včas.

Komunikace s pracovníky byla perfektní, i když jsme měli více dotazů, na vše nám ochotně odpověděli. Proto nákup ze stránek www.spyobchod.cz jednoznačně doporučujeme – rozsah nabídky je opravdu obrovský, ceny jsou přijatelné (navíc s garancí nejnižší ceny na trhu) a po všech stránkách tento obchod obstál.

O jeho vysoké kvalitě svědčí mimo jiné i hodnocení zákazníků na portálu Heuréka, kde SPY obchod doporučuje 100 % zákazníků.

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo