Srovnáváme pro vás nebankovní půjčky online

1

srovnani-pujcek Máte jasno o tom, kde si chcete půjčit peníze? Myslíte, že výhodnější už to být nemůže a brzy podepíšete smlouvu o úvěru? Možná vás přesvědčíme o tom, že není všechno zlato co se třpytí.
Naopak, bombastická reklama by neměla být brána v potaz, rozhoduje totiž jediná cifra, a sice RPSN.

Právě roční procentní sazba nákladů jasně vyjádří, která půjčka by ve vašem seznamu měla být jedničkou a která až na druhém, popřípadě třetím místě. Nebankovní půjčky pro každého umí být zrádné, když v nich neumíte číst.

Víte, kde hledat a na co se dívat?

Pojďme si dát k dobru srovnání dvou zajímavých nabídek, které jsou na našem úvěrovém trhu už stálicí. Nebankovní půjčky umí být výhodné, ale někdy je mezi nabídkami značná mezera.

Jedna je velice výhodná, a to i v porovnání s nabídkou bank, druhá už tak skvělá být opravdu nemusí. Záleží však jen na vás, kterou si vyberete a kam vložíte svou důvěru, na svobodném trhu se totiž rozhodujete plně sami za sebe.

Obávat nějakých nepravostí se rozhodně nemusíte, protože společnosti Cofidis i Tesco jsou na našem trhu skvěle zavedené a působí zde již několik dlouhých let.

Nejde tedy o žádné pochybné nováčky, ke kterým byste museli být nutně skeptičtí, to právě naopak. Takže, kdo vyjde jako vítěz ze srovnání – Cofidis půjčka versus Tesco půjčka? Napoví malá tabulka!

Půjčka od společnosti Cofidis Tesco
Možný rozsah půjčky 20 až 500 tisíc korun 20 až 500 tisíc korun
Doba splatnosti 12 až 84 měsíců (1 rok až 7 let) 12 až 84 měsíců (1 rok až 7 let)
Poplatky Žádné, platíte jen úrok Žádné, platíte jen úrok
Podmínky nutné ke schválení Plnoletost, pravidelný příjem, žádný záznam v registrech Plnoletost, pravidelný příjem, žádný záznam v registrech
Úrok, resp. RPSN začíná na 5,89 a 6,05 procenta 11,52 a 12,2 procenta
Nepřehlédněte:  Apple Pay: Recenze

Takže – vidíte sami! Půjčky jsou prakticky navlas stejné, liší se jen v úrokové sazbě, respektive RPSN. A to je u nich právě to rozhodující. Konečný verdikt je samozřejmě na vás, ale pokud si všechno promyslíte, je vítěz jasný.

Proč byste platili v horizontu pěti let navíc tisíce korun ročně, když to jde i levněji? Nedává to přeci žádný smysl. A navíc, trh se samozřejmě neomezuje jen na dvě nabídky.

K dispozici jich je hned několik desítek, takže volbu musíte přizpůsobit i tomuto. Proč si neprojít všechny varianty, než se pevně rozhodnete, s kým de facto spojíte svou budoucnost na příštích několik let?

VAŠE HODNOCENÍ

6 Comments
  1. Pokud máte nějaké otázky ohledně půjček bez registrů, tak doporučuji určitě si přečíst tento zajímavý článek, vhodný pro laiky: http://moneymag.cz/pujcky-sporeni/7602-rychle-pujcky-bez-registru-a-zastavy-aneb-vse-co-jste-o-nich-chteli-vedet 8 důležitých otázek, které napadnou i Vás

  2. V článku to sice nezmiňujete ale já využívala jednu dobu Qkonto což je v podstatě hodně podobné. Z mých zkušeností na to můžu říct jen pozitivní věci.

  3. Nejsem zvyklý si brát půjčky a už vůbec ne nebankovní, raději si dělám rezervy. Stalo se mi ale jednou že jsem nutně potřeboval půjčit a to bylo tehdy od Tc domov (tuším že quickpůjčka?) a byl jsem mile překvapený jejich jednáním s klienty.

  4. Já si bral 20 000 z Quickpůjčky a žádné problémy jsem neměl, ovšem byla to taky jediná nebankovní půjčka kterou jsem v té době měl a ne jak někdo splácí jednu nebankovní tím že si vezme druhou.

  5. Uroky jsou velike u vsech nebankovnich pujcek to je bud lepsi si nepujcovat vubec a kdyz uz vyuzit overene spolecnosti takze souhlas

  6. Taky zalezi aby vam vubec spolecnost pujcila napriklad vim ze znama potrebovala rychle penize a v telefonu ji rekli ze ji prideli zastupce ale pak se ani neozvali a nakonec ji nepujcili,ale nevim co to bylo za spolecnost,ja jsem si pujcovala od proficredit a penize jsem mela druhy den,ale urcite je taky dulezite zpocitat si uroky.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo