Star Shower Motion recenze

0
Aktualizováno

Laserová lampa s dálkovým ovládáním? Vestavěný senzor, více než šest tisíc světelných bodů. Už nikdy starosti se světelnými řetězy před vánočními svátky.

Star Shower Motion je navíc vhodný i pro mnoho jiných příležitostí, nabízí i dálkové ovládání a ušetří řadu nákladů za energie.

star-shower-motion-recenze

Nejde o běžný laserový systém, a to jistě už jen proto, že jeho inzerovaná provozní teplota se pohybuje mezi mínus třiceti a plus čtyřiceti stupni Celsia.

V tuzemských podmínkách kromě vysokohorských oblastí jej proto určitě nemá co překvapit. Zkrátka a dobře, je ideální pro slavnostní chvíle v každém ročním období, nejen během druhé poloviny prosince…

Plocha osvětlení až tři sta metrů čtverečních

Star Shower Motion by rozhodně měl dostát svému jménu, je skutečnou hvězdou v oboru. Proč je tomu tak?

Umožní světelné efekty až na solidních třech stovkách metrů čtverečních, osvětlí dokonale celou zahradu, pergolu či verandu, podle toho, kde žijete.

Pro ještě větší pohodlí je tu i dálkové ovládání, systém je také nastaven tak, aby svítil jen tehdy, když bude dobře vidět – tedy během nočních hodin.

Jakmile bude svítat, zase se automaticky vypne a rozsvítí se teprve s počínajícím soumrakem.

U autorizovaných prodejců najdete Star Shower Motion už za cenu zhruba dvou tisíc korun, to ale platí jen pro české obchodníky.

V zahraničí lze objednat podobný přístroj (včetně dopravy) za přibližně tisícovku. Jde o robustní produkt, u nějž se nemusíte bát, že doslouží automaticky dřív, než by původně měl.

Svědčí o tom i hodnocení zákazníků, kteří jsou s ním poměrně spokojeni. Výrobek podle distributorů má odolat nejen sněhu, ale i dešti nebo prudkému slunci.

Nepřehlédněte:  Selfie tyč na všechny Samsungy

Oproti například LED světelným řetězům pak také uspoří značnou část nákladů.

Máte s lampou Star Shower Motion zkušenosti? Přidejte vaši recenzi do diskuze

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo