Studio VacuOpatov – recenze a zkušenosti

0

Trénink na přístroji VacuShape ve Studiu VacuOpatov probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu a náročnější trénink se pak provádí na crossovém trenažéru. Jeden trénink trvá 30 minut a problémové partie se během procedury nachází v podtlakové kabině. Jedno cvičení stojí 220 Kč a vyplatí se vám zakoupit permanentku, kde se pak cena výrazně snižuje. Připravte se na náročný trénink a vypijte při něm dostatek čisté, neperlivé vody.

Trénink Vacu Shape

Programově řízeným podtlakem je průběžně krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí odvádí tuk z tukových buněk směrem ke svalům, protože jedině tam je možné spálit tuk. V průběhu tréninku je také monitorována tepová frekvence tak, abyste se po celou dobu nacházeli v aerobní fázi, se spotřebou energie hrazenou z 80 % tuky a jen 20 % cukry. Tak dochází k většímu úbytku centimetrů. Dokonalé prokrvení všech problémových partií je zajištěno střídavým řízeným podtlakem ve vakuové kabině. Zvýšený přívod krve, výživy a kyslíku k dolní části těla během cvičení jednotlivých svalů vede ke zvýšenému metabolismu tukové tkáně, vyšší buněčné činnosti a k rychlejšímu spalování tuků.

VacuShape Opatov Praha 4

Konstrukce přístroje Vacu shape je postavena na faktech, že je pro spalování tuku nutný zejména pohyb. Tkáně musí být pro spalování tuků dostatečně prokrveny. Nejobtížněji se odstraňují tuky na břiše, v pase, na bocích, hýždích a stehnech. Při této kúře dochází k hubnutí, spalování tuku problémových partií, k odstraňování celulitidy, zpevnění svalů, vyhlazení pokožky, rozvoji aerobních schopností a zvýšení kondice. Díky zkrácení tréninku o polovinu oproti klasické hodině cvičení jde o časově nenáročnou a efektivní formu úpravy postavy.

VacuShape Opatov – recenze

Areál Fitness Opatov Praha 4 nabízí 2 přístroje VacuShape. Konzultace probíhá se zaškolenou obsluhou, která vás seznámí s procedurou ještě před zahájením cvičení. Pokud máte zdravotní potíže, je dobré nejdříve konzultovat používání přístroje VacuShape se svým lékařem. Klienti si chválí zejména časovou nenáročnost a efektivitu kúry. Trénink je opravdu náročný, ale právě proto přináší výsledky. Proto jej doporučujeme vyzkoušet.

Nepřehlédněte:  Vibrační pás na hubnutí

A jak jste s přístrojem VacuShape spokojeni Vy?

Máte vlastní zkušenost s procedurou ve studiu VacuShape Opatov?

Podělte se o to s ostatními.

 

Studio VacuOpatov – recenze a zkušenosti
5 (100%) 1 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo