Sušička Beko DPY 8506 GXB1 recenze

1

Výkonná sušička Beko DPY 8506 GXB1 disponuje invertorovým motorem a pojme až 8 kg prádla. Už to jistě ocení rodiny s dětmi. Má celkem 16 speciálních programů a zajistí tak perfektní péči o různé druhy vašeho oblečení. Už se nemusíte obávat zmačkaných košilí, které nikdo nevyžehlí, nebo nedosušených džín a zimních bund. Nemusíte se obávat o šetrné sušení spodního prádla i dětského oblečení, nebo tvrdých ručníků.

Sušička Beko DPY 8506 GXB1

Díky jedinečné konstrukci bočních stěn je Sušička Beko DPY 8506 GXB1 až neuvěřitelně tichá. Navíc vás zaujme i úsporností v kategorii A+++. Ušetříte tak velké množství energie. Pokud máte doma, ve svém v bytě či domě málo místa, můžete si pořídit speciální nástavec na pračku, který lze dokonce použít i na pračky, které jsou o něco menší než je samotná sušička.

sušička

Praktické vychytávky

Směr otevírání dveří lze navíc upravit dle potřeby. Sušička má i dětský zámek, který zabrání náhlé změně programu. Malé děti často lákají tlačítka a jsou zvědavé. Takhle vám nevypustí vodu z pračky, ani nezmění program v průběhu sušení. Ektronický zámek ovládání tak jistě oceníte. Přehled o programech a plnosti zásobníku na kondenzát vám poskytne LCD displej. Chytrá konstrukce navíc zajistí snadný přístup k čištění 3 vzduchových filtrů, důležitých pro správnou funkci přístroje a prodloužení jeho životnost.

Chytré sušení FlexySense a program Mix

Sušička si sama pomocí senzorů FlexySense automaticky nastaví nejen optimální teplotu a vlhkost, ale navíc vám ještě řekne, jak dlouho bude sama potřebovat k tomu, než dosáhne na vámi zvolený stupeň usušení. Po ukončení procesu sušení se navíc i sušička sama zastaví. Sušička Beko DPY 8506 GXB1 vám usuší všechno oblečení a už jej nemusíte ani třídit podle tkaniny. Program Mix umožňuje sušení současně oblečení z bavlny a syntetických vláken. To vám ušetří práci i čas při třídění prádla.

Sušička Beko DPY 8506 GXB1 nahradí žehličku

Sušičky Beko pracuje pomocí jemných pohybů bubnu a usuší vám všechno prádlo bez pomačkání. Navíc vám při zvolení funkce Snadné žehlení otočí buben sušičky po ukončení programu po dobu 2 hodin ještě každou minutu, čímž zajistí oddělení jednotlivých kusů prádla. Oblečení vám tak vydrží nezmačkané do doby, než jej fyzicky vyjmete ze sušičky a nemusíte jej žehlit. Pokud nechcete do sušičky dávat košile, protože by se mohly poškodit a vyblednout, programem Košile jim to nedovolí.

Nepřehlédněte:  Varikosette krém na křečové žíly [recenze]

sušička

Svěží prádlo ze sušičky

Pokud vám prádlo leželo déle ve skříni, nebo jste někde načichli třeba kouřem či od domácích mazlíčků, můžete mu vrátit svěžest bez nutnosti samotného praní. Díky speciálnímu programu Osvěžení prádla vám sušičky Beko pomocí jemných pohybů bubnu odstraní z vašeho oblečení veškeré nežádoucí pachy. Svěží vůně dosáhnete bez nutného praní a plýtvání energie.

Na spodní prádlo, pro alergiky a citlivou dětskou pokožku

Program BabyProtect byl navržen proto, aby bylo dětské prádlo po vyndání ze sušičky Beko DPY 8506 GXB1 ještě čistší a jemnější, než dříve. Dětem tak dopřeje dokonalou péči. Tento program se však nehodí jen pro dětské oblečení a citlivou dětskou pokožku. Použijete jej na spodní prádlo, sportovní oblečení a oděvy pro alergiky.

Suché ručníky, bundy i džíny

Pokud potřebujete mít vaše oblečení rychle suché, standardní programy mají často problém s dokonalým usušením silnějších typů látek, jako je denim nebo fleece. Speciální program Džíny si velmi snadno a lehce poradí se sušením silnější látky i podél silnějších švů. Usušíte tak bundy i ručníky a další kusy oblečení a vybavení, které zrovna potřebujete mít rychle po ruce. Sušička je dostatečně velká, úsporná, tichá a má velké množství užitečných funkcí a vychytávek.

A jak jste se sušičkou Beko DPY 8506 GXB1 spokojeni vy?

Napište nám.

Sušička Beko DPY 8506 GXB1 recenze
5 (100%) 1 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo