Tangle Teezer – kartáč na snadné rozčesávání vlasů [recenze]

0
Aktualizováno

tangle-teezer-recenze Určitě sami dobře víte, jak obtížné je najít kartáč na vlasy, který vám bude vyhovovat ve všem. Kartáč, který vaše vlasy snadno rozčeše, i když jsou mokré, kartáč, který neelektrizuje a netrhá vlasy.

Podobné problémy měl i Shaun Pulfrey, kadeřník z Londýna. Rozčesávání vlasů jeho klientek se snažil vyřešit a povedlo se mu to.

Jeho řešení je nový typ kartáče na rozčesávání vlasů, který nese jméno Tangle Teezer.

Neelektrizuje ani netrhá

Na první pohled na vás kartáč Tangle Teezer může působit pouze jako reklamní trik, ale pokud si pročtete recenze na internetu, anebo ho sami vyzkoušíte, jistě poznáte, že nejde o jen tak nějaký kartáč.

Jak si můžete povšimnout, liší se už v tom, že nemá klasickou rukojeť, na kterou jste zvyklí u jiných kartáčů a hřebenů. Hlavní změnou oproti standardním kartáčům je rozmístění a také délka jednotlivých jehliček na kartáči.

Jehličky jsou mnohem kratší a zároveň rozmístěné tak, aby nedocházelo k zachytávání vlasů a k jejich trhání.

tangle-teezer-kartac-na-vlasy Díky tomu můžete Tangle Teezer používat na nejrůznější typy vlasů, ať už máte vlasy kudrnaté anebo rovné. Je to ten nejúčinnější nástroj v případě, že potřebujete rozčesat i opravdu zacuchané vlasy.

Nejlepší kartáč v poměru ceny a výkonu

Kartáč Tangle Teezer je nabízen v několika variantách, tu nejlevnější můžete pořídit už od 150 Kč. O něco dražší jsou potom varianty s jiným typem ergonomie, ale ani ty nepřesahují cenu 300 Kč.

Uživatelky, které tento kartáč na rozčesávání vlasů vyzkoušely, oceňují nejen příjemné a snadné používání, ale také kvalitní provedení, které zajistí, že vám Tangle Teezer vydrží opravdu dlouho.

Za nás tedy můžeme kartáč Tangle Teezer rozhodně doporučit. V případě, že hledáte hřeben, který mohou používat dospělí či děti a doposud jste měli s česáním zacuchaných vlasů problémy, měli byste tento kartáč rozhodně vyzkoušet. Věříme, že stejně jako mnoho ostatních žen i vy nebudete koupě litovat.

Nepřehlédněte:  Valgomed recenze na fixátor palce
VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo