Tatralandia recenze

0
Aktualizováno

V dnešní recenzi se zaměříme na další aquapark a to Aquapark Tatralandia , který najdete na Slovensku. (čtěte recenzi na Aqualand Moravia)

tatralandia

Z Prahy už je to sice pěkný kousek, ovšem pokud se chystáte na několika denní výlet, může se právě Tatralandia v Liptovském Mikuláši stát vaším cílem. Vyplatí se vám ale cesta do tohoto aquaparku?

Popis aquaparku

Aquapark Tatralandia nabízí několik vnitřních i venkovních tobogánů, restaurace a také možnost ubytování. Vhodný na rodinou dovolenou s dětmi. Kromě klasického vyžití v bazénech nabízí také wellness služby.

Tatralandia recenze Ceny v Tatralandii
Podle zkušeností a recenzí ostatních klientů budou ceny spíše nadprůměrné. Navíc se ceny odvíjí také od výše eura, což je další nepříznivý faktor, který dokáže navýšit hodnotu dovolené v Tatralandii.

Nevýhody

Nedostatek prostoru a velká obsazenost v odpoledních hodinách. Větší volnost je v aquaparku Tatralandia až navečer v pozdních hodinách.

Výhody

Nemusíte platit stání na parkovišti, je zde velké množství tobogánů. Sociální zázemí v dobré úrovni, stejně jako ubytovací prostory.

tatralandia

A co vy, jaké jsou vaše zkušenosti s dovolenou v Tatralandia?

Tatralandia recenze
2.4 (48.57%) 7 hlasů
Nepřehlédněte:  Tropical Islands: Recenze

Štítky:

3 Comments
  1. Marně hledám na stránkách tatralandie cenu vstupného. Ani mi ji do mailu nenapsali. Můžeš mi pro info napsat kolik se platí? Už jsme skoro rozhodnutí, snad děti nebudou litovat, že ještě letos neuvidí moře.

  2. Právě jsme přijeli z Tatralandie. Vstup s vícečetnou rodinou cca. 100 EUR na den. Tobogány sice máte v ceně , ale je tam tolik lidí , že stát hodinu frontu na jednu atrakci málokdo vydrží. Pak je tu ještě jedna možnost zakoupit si za 3 EURA 1 jízdu na tzv . expres pass a to můžete za další 3 Eura opakovat stále dokola a nemusíte ty fronty vystát. Je ovšem otázka kolik Vás to bude stát celkem ?
    Bydleli jsme v hotelu Jánošík v Liptovském Mikuláši . Ceny jako v Hiltonu v Praze , služby docela dobrý, jídlo taky, jen na pokojích se nelze příhlásit na internet- pouze v recepci.
    POZOR ceny na Slovensku jsou o cca.30% vyšší než v Čechách, v restauracích pak o 100% a více .

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo